Technopat Sosyal'e kendi ev internetim ile giremiyorum

owenjaw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i3 9100-f, ASUS TUF GAMING GTX 1650 SUPER, MSI H310M PRO-VDH PLUS, 8x2 3400 mhz ram, Apacer Panther AS340 240GB SSD.
Hem PC hem telefonda da sosyale kendi ev internetim ile giremiyorum. PC'de isem VPN açmam gerekiyor, telefonda isem mobil veriye geçmem lazım. Güvenli internet ile ilgili bir durum mu acaba? 1-2 hafta önceye kadar böyle yapmıyordu. Bilgili arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

Evet, güvenli internet Technopat'ı yasakladı. Onu kapatın.

Kapatsak herhangi bir yavaşlama virüs falan bulaşmaz değil mi?

Bence bir şeye yaramıyor zaten. Yavaşlama olacağını düşünmüyorum. Daha iyi, yasaklı sitelere girebilirsin DNS ile. 😍

Site güvenilirliği konusunda Malwarebytes browser guard kullanabilirsin, güvenli internetten daha iyi bence.

Bence bir şeye yaramıyor zaten. Yavaşlama olacağını düşünmüyorum. Daha iyi, yasaklı sitelere girebilirsin DNS ile. 😍

Site güvenilirliği konusunda Malwarebytes browser guard kullanabilirsin, güvenli internetten daha iyi bence.

Kapatsak kayıtlı olan numaraya falan mesaj gider mi? tahminiz.

Bilmem sorayım dedim rahatsız olduysanız özür.

Özür dilemenize gerek yok. Sadece internetteki kısıtladığı siteleri açamazsınız, açmanız için VPN gerekir. Kapatmanız bence daha iyi olacaktır, sonuçta Technopat'ı bile engellemişler. Tarayıcı güvenliği için Malwarebytes browser guard kullanın.

Kesinlikle saçmalık! Aynı durumdan muzdaribim aile internet profilinde imişim o yüzden ben de ulaşamıyordum kapattırdım artık rahatlıkla girebiliyorum. Güvenliğiniz açısından ek olarak ublock origin eklentisini de kullanabilirsiniz sizi pop up'lardan gereksiz reklamlardan engelleyen güzel ve yararlı bi program olduğunu düşünüyorum. (Youtube reklamları da engellediği reklamlara dahil)

Yeni konular

Geri
Yukarı