Technopat Sosyal'e Neden Katıldınız?

Profil resminizde "dalga geçildiği için resmi kaldırdım" yazıyordu. Dalga geçilen zamana rastlamadım ama yeni kayıt olduğunuz zamanlarda sizi hatırlıyorum.

Hocam o ironi idi. Gerçek hayatta gereğinden fazla sosyal bir insan olduğum için sessizlere ve yıkıklara özeniyordum :D Yani ailem hep ne zaman uslanacak bu çocuk diye diye en son kabullendiler.

YouTube kanalında görmüştüm. İlk başta kayıt olmayı düşünmedim kayıt oldum. 2-3 ay sonra da ilk konumu açtım. Bayağı geliştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan Recep abiyi tanıyordum. Sonrasında Technopat'ın bir videosuna denk geldim ve "Aa, Recep abi değil mi bu?" diyerek Technopat'la tanıştım. Sonrasında hesap açtım. Sorular sordum, sorulanlara cevap verdim, yeri geldi sorunları çözdüm, yeri geldi sohbet muhabbet.

Hala da buradayım. Seviyorum burayı. 😊

Zaten uzun zamandır burayı takip ediyordum ancak üyeliğim yoktu. GNU/Linux konularında bir şeyler öğrenirim diye kayıt oldum ve çok güzel bir kitleyle karşılaştım.

Geri
Yukarı