Technopat Sosyal'e neden üye oldunuz?

Daha önceden ziyaretçi olarak giriyordum. Bir gün üye olmaya karar verdim.

Burada özellikle yazılım konularındaki yanlış bilinenleri, bilgi eksikliklerini ve yanlış önerileri gördükçe daha çok uğraşmaya başladım. Elimden geldiğince "Programlama", "Web Programlama", "Web Tasarım" konuları başta olmak üzere sorunlara çözüm bulmak için buradayım.

Belki yeri değil ama sürekli belirttiğim lafımı tekrar belirtmek istiyorum. "Bilginiz olmayan konularda lütfen fikriniz de olmasın." :) Herkese iyi forumlar!

O zamanlar canım sıkılıyordu. İlk konumun bilgisayar toplama üzerine olduğunu hatırlıyorum. Artık işimizde gücümüzdeyiz. Günde birkaç kere canım sıkılınca giriyorum. Ergenlerin saçma sapan sorularının olduğu konuları okuyorum. Biraz gülüyorum. Birkaç konuya mesaj atıp çıkıyorum.

Modluk bence tam anlamıyla insanların iyiliği için kölelik. Tabii benim fikrim bu ama düşününce siz de hak vereceksiniz. Yani illaki mod olacağım diye saçma mesajlar atıp 1000 mesaj kasmaya uğraşmayın. Olmanız gerekiyorsa bir şekilde oluyorsunuz zaten, oluruna bırakın.
Hocam modlar hem para alıyor hem 7 24 olmak zorunlu değil diye biliyorum ayrıca saygınlık kazanılıyor. 1000 mesajı da saçma olarak atmıyorum 🙂

Fare arayışı içerisindeydim. Technopat'ı zaten izliyordum uzun zamandır. Hadi bakalım forum nasılmış diye üye oldum. Güzel, diğer forumlar gibi değil en azından. O konulara girmeyelim, uzar. Neyse, kayıt olma sebeplerimden biri bu. Tek sebebi de bu değil. Teknoloji hakkında bilgilerimi burada da pekiştirmek ve insanlara yardım etmek.
Çok sebep sayılır. Atıldık işte bir maceraya.

Selamlar arkadaşlar.
Technopat foruma üye olurken ne sebeple üye oldunuz? :D
Yoksa hayır sever biri olup millete yardım etmek için mi? :D
Ben söyleyeyim iPhone 8'imde bir hata gibi bir şey olmuştu onun için üye olmuştum.

Bilgisayar ile alakalı kafamda bir sürü soru vardı ve burayı keşfettiğimde her gün konu açıp insanlara sorularımı soruyordum :). Şimdi bilgisayar ile alakalı birçok konuda insanlara yardım edebilecek kadar bilgili olduğumu düşünüyorum ve forumda dolaşıp soruları yanıtlamaya çalışıyorum :)
O zamanlar canım sıkılıyordu. İlk konumun bilgisayar toplama üzerine olduğunu hatırlıyorum. Artık işimizde gücümüzdeyiz. Günde birkaç kere canım sıkılınca giriyorum. Ergenlerin saçma sapan sorularının olduğu konuları okuyorum. Biraz gülüyorum. Birkaç konuya mesaj atıp çıkıyorum.

Sen kralsın abi :).

@Senyör Kesada modlara verilen para öyle büyük meblağlar değil. :) Belirli bir çalışma saatin oluyor ve o saatte aktif olup denetim yapman gerekiyor. Saygınlığı mod olmadan da kazanabilirsin. 1000 mesaj konusunda da attığın için demedim zaten ama bunu eskiden çok yapan vardı diye söylemek istedim. Yani sonuca gelirsek mod olmak belki sana güzel geliyor olabilir ama mod olanları mesaja göre seçmiyorlar genelde. Mesela MacOS'dan anlıyorsan o kategorinin modu olabilirsin. Şu aralar çok MacOS modu eksiği var diye biliyorum (yeni gelenlerle beraber açık kapandı mı bilemeyeceğim). Yani 1000 mesaj atmaya değil de bir kategoride kendini geliştirmeye odaklanmalısın.

Ben 2016'da geldim ilk. O zamanlar DDR3 toplama videoları falan vardı öyle yürüdü gitti.

Emin olun eski tadı yok. Haksız yere atılan banlar, troll konular, saçma sapan fanboylar, en ufak hatanda üstüne çöken insanlar.
Çok da önermiyorum artık. Hata olduğu zaman az çok yardım ediyorum yada ediyolar ama işte..

Yeni konular

Geri
Yukarı