Technopat Sosyal'e öneri

SkyRose

Megapat
Makaleler
5
Merhaba. Gözlemlediğim kadarıyla açılan yeni konular açılış tarihine göre sıralanıyor.
Yani bir konu 5 dakika, diğer konu 10 dakika önce açılmış olsun. 5 dakika önce açılanı moderasyon ekibi daha önce onaylarsa ve diğerini de sonra onaylarsa 10 dakika önce açılan konu bizlere -Sosyal kullanıcılarına- daha geç ulaşmış olmasına rağmen hemen alt sıralara düşmüş oluyor.

Yeni açılan konuların açılma zamanlarına değil onaylanma zamanlarına göre sıralanmasını öneriyorum.

Merhaba. Gözlemlediğim kadarıyla açılan yeni konular açılış tarihine göre sıralanıyor.
Yani bir konu 5 dakika, diğer konu 10 dakika önce açılmış olsun. 5 dakika önce açılanı moderasyon ekibi daha önce onaylarsa ve diğerini de sonra onaylarsa 10 dakika önce açılan konu bizlere -Sosyal kullanıcılarına- daha geç ulaşmış olmasına rağmen hemen alt sıralara düşmüş oluyor.

Yeni açılan konuların açılma zamanlarına değil onaylanma zamanlarına göre sıralanmasını öneriyorum.
Çok mantıklı. Buna @MF bir baksın.
Modlar kafalarina göre istediği konuyu seçip onaylamıyor.
Onaylayabiliyor.

Bende yazım denetimi konusunda çok katı olunduğunu düşünüyorum. Bir konu açıyoruz noktalamadan sonra boşluk bırakılmaz diye uyarı alıp belli bir süre engel yiyorum kendi açtığım konuya dahil olamıyorum resmen. Adamın yazdığı şey anlaşılır oldukdan sonra bu kadar takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.Bazen konuların başlığını öyle bir düzenliyorlarki konuyu açan bile ne için konu açtığını unutuyor ben acaba bunumu söylemek istemişim diye.

Geri
Yukarı