Technopat Sosyal'e otomatik kelime düzeltme sistemi gelmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

553974

Hectopat
Technopat'ta örneğin "ram" yazarsan ceza alıyorsun. "RAM" olacakmış illa.
O kadar forum kurmuşsunuz. Bunun mutlaka eklentisi vardır. Bir kelime tek başına "ram" yazıldıysa otomatik değiştirsin ve "RAM" yapsın. Böylece sık yanlış yazılan kelimelerden ceza azalmış olur.
O kadar çok soru geliyor ki acele ile cevap yazıyoruz bazen kaçıyor gözden. Tokat manyağı olduk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Technopat Sosyal'de halihazırda yazım denetimi özelliği mevcut.

Yazım denetimi, her geçen gün veri tabanı daha da iyileşen ve kullanıcı geri bildirimleriyle de her daim gelişen bir özelliktir.

Yazım denetiminin nasıl çalıştığıyla ilgili 2 örnek cümle sunalım:
  1. ramim yetersiz geldiği için şuan oyunu oynayamıyorum ana kart konusunda bir sıkıntım yok
    Yazım denetimi kullanıldıktan sonra:
  2. RAM'im yetersiz geldiği için şu an oyunu oynayamıyorum anakart konusunda bir sıkıntım yok.
Veri tabanına eklenmiş kelimelerin yazım yanlışını düzeltebilir, özel isimlere gelen ekler yanlış yazılmışsa onları düzeltebilir, soru cümlelerini düzeltmek adına yardımcı olabilir...

1657005665017.png

Önemli:
Yazım denetiminin kullanımı sonrası olası yazım hatalarından kullanıcılar sorumludur. Kullanıcılar, yazım denetimini kullandıktan sonra mesajları kontrol etmekle ve varolan hataları düzeltmekle yükümlüdür.

O kadar çok soru geliyor ki acele ile cevap yazıyoruz bazen kaçıyor gözden.

Mesajlarınızı yollamadan önce hata olup olmadığını kontrol etmek durumundasınız.

Sağlıklı günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı