Sosyal'e özel mesaj sistemi tekrar gelmeli mi?

Özel mesaj sistemi gelmeli mi?

• Gelmeli

Oy: 37 56,9%
  • Gelmemeli

Oy: 28 43,1%

• Oy verenlerin toplamı
    65

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Son zamanlarda çok dikkatimi çekiyor sürekli birileri konu açıp o konunun uzmanı olduğunu düşündüğü kişileri etiketliyor ve onlardan gelen cevapları önemsiyor diğer kişilere pek cevap vermiyor. Madem bu iş bu şekilde olacak o zaman özel mesaj sistemi gelsin biz de boşu boşuna cevap vermeyelim bazı konulara. Sizce nasıl olmalı?

Son düzenleme:
Özel mesajda halledilirse daha sonra bu sorunu yaşayan kullanıcı çözümü nasıl görecek?
Zaten sorun da orada, konuyu açan kişi diğer insanların cevap vermesi için değil etiketlediği kişinin cevap vermesi için açıyor. O adam sorunu çözemezse diğerleri zaten çözemez kafasında olduğundan dolayı kimse de uğraşmıyor çözmekle.

Zaten sorun da orada, konuyu açan kişi diğer insanların cevap vermesi için değil etiketlediği kişinin cevap vermesi için açıyor. O adam sorunu çözemezse diğerleri zaten çözemez kafasında olduğundan dolayı kimse de uğraşmıyor çözmekle.
O halde bahsettiğiniz tarzda konu içeriklerinin yasaklanması ya da moderatörler tarafından düzenlenmesi daha mantıklı olabilir.

Açıkçası gelmesi iyi olabilir fakat yönetim tarafından gözlemlenebilmesi gerekir. Oradan destek isteyen, oradan birilerinin değerlerine saydıran, bana niye beğenmedim attın diye küfür edenler eminim ki sık sık olacaktır. Eğer bu tür sorunlar ile başa çıkılamayacak ise hiç gelmemesi daha iyi olur.

O halde bahsettiğiniz tarzda konu içeriklerinin yasaklanması ya da moderatörler tarafından düzenlenmesi daha mantıklı olabilir.
Onu yapacak moderatör olduğunu sanmıyorum. Zira konu başlıklarını düzenleyelim derken konu içeriğinden bağımsız çok fazla konu açılmaya başladı saçma sapan bir yönetim olmaya başladı zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı