Technopat Sosyalin 3 yılda bana kattığı şeyler

189913

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar Technopat Sosyal ailesi.
3 yılda TDK'yı bize ezberleten ve bizi bilgilendiren Technopat sosyal, üyelerin toplanıp herhangi bir bilgisayarda sorunu olan insanlara yardım ettiği Technopat sosyal, insanların Konu Dışı bölümlerinde birbirleriyle dertleşip, dostane ilişkiler kurduğu Technopat Sosyal. Evet, bizi biz yapan bu zaten. Nedense bu Technopat Sosyal'i çok seviyorum.
Burası hoş bir ortam. Sosyallik burada var. Güzel konular burada var.
İnsanlar birbirleriyle yardımlaşıyor, insanlar birbirleriyle iletişim kuruyor. Türkiyenin dört bir yanından insanlar. Hatta yurt dışında yaşayan Türkler bile.
İnsanlar burada empati kuruyor. Yaş ayırt edilmeden. Burada ayrımcılık yok, burada sorun yok.
Çok kaliteli bir yönetim kadrosu var Technopat Sosyal'in. Aslına bakarsanız, bu kaliteli bir yönetim kadrosunun olması; Technopat Sosyal'i çok verimli bir hale getiriyor.
Üstelik o 2 güzide insan ve güzel Moderatörleri bu Technopat Sosyal'i daha da ayakta tutuyor ve şahlandırıyor. :)
Bir takım insanlar bu Technopat'ın kurucularına diktatör bile dese, ben katılmıyorum. Bu tamamen saçmalık. Aksine, bizi bilgilendiriyorlar ve bize katkı sağlıyorlar aslında. Bu bir avantaj. Forumun iyi bir şekilde yönetilmesi. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Technopat Sosyal ailesi.
3 yılda TDK'yı bize ezberleten ve bizi bilgilendiren Technopat sosyal, üyelerin toplanıp herhangi bir bilgisayarda sorunu olan insanlara yardım ettiği Technopat sosyal, İnsanların Konu dışı bölümlerinde birbirleriyle dertleşip dostane ilişkiler kurduğu Technopat Sosyal, Evet bizi biz yapan bu zaten. Nedense bu Technopat Sosyali çok seviyorum.
Burası hoş bir ortam. Sosyallik burada var. Güzel konular burada var.
İnsanlar birbirleriyle yardımlaşıyor, insanlar birbirleriyle iletişim kuruyor. Türkiyenin dört bir yanından insanlar. Hatta yurt dışında yaşayan türkler bile.
İnsanlar burada empati kuruyor. Yaş ayırt edilmeden. Burada ayrımcılık yok burada sorun yok.
Çok kaliteli bir yönetim kadrosu var Technopat Sosyalin. Aslına bakarsanız bu kaliteli bir yönetim kadrosunun olması Technopat Sosyali Çok verimli bir hale getiriyor.
Üstelik o 2 güzide insan ve güzel Moderatörleri bu Technopat sosyali dahada ayakta tutuyor ve şahlandırıyor. :)
Bir takım İnsanlar bu Technopatın Kurucularına diktatör bile dese ben katılmıyorum. Bu tamamen saçmalık. Aksine bizi bilgilendiriyorlar, bize katkı sağlıyorlar aslında. Bu bir avantaj. Forumun iyi bir şekilde yönetilmesi. :)
Merak ettim de şu diktatör mevzusu nedir?

Merak ettim de şu diktatör mevzusu nedir?
Birkaç farklı forumdan gelen bazı arkadaşlar burda konu açtılar. "Yok en kral forum biziz siz diktatörsünüz ceza veriyorsunuz" Tarzı konu açtılar ve onaylandı o mevzu.
Türk Dil Kurumunu nasıl ezberlediniz?
Burada 24 saatlik bir sistem vardı. Günlerce ceza alınca mecburen ezberliyorsunuz :D

Aynen düşüncelerime tercüme olmuşsun. :) Özellikle de TDK olayı. İmla kurallarını okul bana 12 sene de öğretemedi. Heheheheh. :D
Birkaç farklı forumdan gelen bazı arkadaşlar burda konu açtılar. "Yok en kral forum biziz siz diktatörsünüz ceza veriyorsunuz" Tarzı konu açtılar ve onaylandı o mevzu.
Burada 24 saatlik bir sistem vardı. Günlerce ceza alınca mecburen ezberliyorsunuz :D
En uzun imla cezam 1 haftaydı hatta 1 ay da almıştım galiba. :D :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı