Technopat Sosyalin 3 yılda bana kattığı şeyler

Size daha acısını söyleyeyim, bu platformu 2014 yılında görüp 2017 yılında aktif kullanmak. İçim yanıyor önceden üye olsaydım diye. Buradan bana ceza veren kişilere selam olsun. Ciddi anlamda kadroları çok iyi ve ilgili.

Mesajı okurken ilk başta acaba ironi mi yapıyor diye düşündüm. Son satırlarda yapmadığı ortaya çıktı. Buranın herkese katkıları oldu ve olmaya devam ediyor. Yazının bazı kısımlarının fazlaca abartıldığını düşünüyorum. Cezaların esnetilmesi, saatlere indirilmesi için biraz geç kalınsa da site için olumlu bir adım olmuştur. Sistem toplama konularında son 1 yıldır kalitenin düştüğünü gözlemliyorum. Elbette yükselen döviz kurlarının da bunda etkisi var.

Yönetim kadrosunu sevmiyorum.

Yeniden Yönlendirme Bildirimi zluk.com/14-nisan-2016-technopat-recep-baltas-rezaleti--5088088&sa=U&ved=2ahUKEwi797PE1tXcAhULK1AKHa2qAAwQFjAAegQIBhAB&usg=AOvVaw16501DX4ZpyHSQ_zkDNcaD

Linki engellemişler, sözde çok objektifler.
Boşluklu yazdım engellendiği için, kesin ceza yiyeceğim ama olsun...
Yeniden Yönlendirme Bildirimi değil de "Eks i s ozluk" olacak...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı