Technopat Sosyal'in sevmediğiniz tarafları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı üyeler var, bir üye konu açıyor 100 TL'ye klavye önerisi.

Birisi geliyor üstüne 200 daha koy bunu al diyor çok sinir oluyorum.

Birçoğuna katılıyorum.

Bazen foruma yeni katılan kişiler yazım yanlışı yapıyorlar uyarı alıyorlar.
Ben olsaydım bir daha foruma girmezdim.
O kadar kuralları fazla ki forumun.

Yeni üye diye dokunulmaz mı olması lazım? Kurallar onun için de geçerli değil mi?

Foruma kayıt olduğunuz an kurallar ÖM kutunuza düşüyor, bu kadar çabaladığınız kadar kuralları da biraz okursanız bunların hiçbiri olmaz.

Moderasyon ekibinin saçma şeylerde uyarı vermesinden bıktım. En sonunda forumu bırakmaya kadar gelmişliğim var. Büyük harf kullandım diye uyarı mı verilir?
Güzel Türkçemizin kuralları ne zamandan beri saçma şeyler oldu?

Bir şey bilmediği halde her şeyi bilenler, sürekli insanları eleştirenler, her şeye komik veya kızgın ifadesi bırakanlar.

Üyeleri arada kudurtmuyor değil ama idare ediyoruz işte. Görmezden gelmeye çalışıyorum.

Güzel türkçemizin kuralları ne zamandan beri saçma şeyler oldu?

Bir şey bilmediği halde her şeyi bilenler, sürekli insanları eleştirenler, her şeye komik veya kızgın ifadesi bırakanlar.

Hocam yanlış anladınız herhalde. Ben burada Türkçeye laf atmadım ki. Moderasyon ekibinin Türkçe hocası olmasına laf attım.

İfade yasağı yemem. Haftalardır 'hahaha' atamıyorum. İyice kudurdum. Öyle mesajlar görüyorum ki, 'hahaha' atamadığım için elim ayağım titriyor, başım ağrıyor, nefesim kesiliyor.
Son zamanlarda yazım hatalarının çok artması. Forumu sırf sıkı yazım kuralları için ve üyeleri için seviyordum ancak bu sebeplerden birisi yok oluyor yavaş yavaş. Her konuda en az 1 tane yazım hatası bulunan mesaj var. Raporlamak da yetmiyor maalesef. Çözülmesi gerek bu durumun. En azından belirli bir mesajın üzerinde olan veya yönetim ekibindeki kişilerin gözüne kestirdiği, Türkçeyi ve imla kurallarını falan iyi bilen bazı kişilere sadece yazım hatalarını denetlemek için bir görev verilmesi lazım bence.

Güzel bir şekilde tartışalım diye konu açılıyor, sonra başka yerlere çekiliyor ve konunun kilitlenmesi ile son buluyor.

Bir problem yaşadığında, oyunu çöktüğünde, herhangi bir sorun yaşadığında hiç araştırma yapmadan anında konu açanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…