Technopat Toplantısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin gibi şahsiyetlerle muhatap olmak suç zaten, her şeyi küfre, bel altına vurmak zaten sizin için basit şeyler, alakasız şeylerde üstünüze yok.
Klasik Türk zihniyeti; Bir kişi toplumun gözünde bir hata yapar. (aslında haklı olan kendisidir) sonra herkes onun üstüne yüklenir, laf çarptır. Sizin yaptığınız gerçekten terbiyesizlik.

İftar verelim bence, pilavlı. :)
etli-pirin%C3%A7-pilav%C4%B1.jpg

-Recep abii sana bir şey sormalıyım çok önemli.
-Sor.
-Ya bizim Windows 8.1 kasma yapıyor ben Windows XP kursam belki kasma düzelir siz ne düşünüyosunuz hemde en iyisi Windows XP birde ekran kartı alacağım oyunları ultrada oynatsın yalnız Cigabaytı yüksek olsun Wolfteam de öyle dediler GT 630 GTA 5 Ultra açar mı abi yardım pls.
-Recep'e Sor programının sonuna geldik. Sonra görüşmek dileğiyle (görüşmedi) .

Sizin gibi şahsiyetlerle muhatap olmak suç zaten, her şeyi küfre, bel altına vurmak zaten sizin için basit şeyler, alakasız şeylerde üstünüze yok.
Klasik Türk zihniyeti; Bir kişi toplumun gözünde bir hata yapar. (aslında haklı olan kendisidir) sonra herkes onun üstüne yüklenir, laf çarptır. Sizin yaptığınız gerçekten terbiyesizlik.
Alakasız dediğin, bir şaka. Tamam bir hata yapmış olabilirim. Ancak bunu bel altına vurma, saçma şeylere vurmakla,"Türk Zihniyetine" vurmakla suçluyorsan, o senin sorunundur. Evet bir hata yaptım, ancak sen "Ne alakası var ? dediğinde senin gibi sert, kızgınlık ve nefret duygusuyla size karşı gelebilirdim.

Ancak size karşı bir sert tavır yapmadan bir espiri daha yaptım. Ancak dediğim gibi, yaranamıyoruz. Sizin gibiler yüzünüzden bıktık zaten. Eğer bizim gibileri görmek istemiyorsan, git Uludağ Sözlüğe.

zXJV5he.png

Berkcan, bak ne buldum ! Burada ki video, bel altı bir video. Ve bunu beğenmişsin. Hadi iyi beğendin, o senin kararın diyelim.

6ymGXnx.png

Bu resimde de bir arkadaşımız, "Oruçluyuz arkadaş yapmayın şunları." diyor. Sen de, "Rahatsız oluyorsan izleme arkadaş" diyorsun. Bende sana o zaman aynısını diyorum, " rahatsız oluyorsan izleme arkadaş !!!".

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyecek sözüm yok. Profil resminden ne olduğunu belli ediyorsun. @denix_07

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav arkadaş konu dışı konuşmayalım.

Şu TS işini bir halletsek ne güzel olur. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı