Technopat Topluluğu kaç yaşında?

Yaş aralığı

• 12-16

Oy: 24 28,9%
  • 16-20

Oy: 43 51,8%
  • 20-30

Oy: 16 19,3%
  • 30+

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    83
14 🙃

Öyle oluyor. Özellikle son 3 yıldır inanılmaz bir düşüş olduğu bahsediliyor. Tabii ben 2.5 yıllık bölümde vardım ve gerçekten büyük bir düşüş var.

Ben bunu yadırgamayı bıraktım. Çünkü ben de şahsen ilk foruma kayıt olduğumda 12 yaşındaydım. İlk internet kullanmaya başladığımda ise 8 yaşındaydım. Tabii ben o yaşlarda boyum uzar mı ya da uzamaz mı diye konular açmıyordum forumlarda. Forumu bu genç arkadaşlarımız biraz daha mantıklı amaçlarla kullanmayı öğrenirlerse Technopat topluluğu da bu genç yeni kitlenin bilinçlenmesinde onlara yardımcı bile olacaktır.

Ben bunu yadırgamayı bıraktım. Çünkü ben de şahsen ilk foruma kayıt olduğumda 12 yaşındaydım. İlk internet kullanmaya başladığımda ise 8 yaşındaydım. Tabii ben o yaşlarda boyum uzar mı ya da uzamaz mı diye konular açmıyordum forumlarda. Forumu bu genç arkadaşlarımız biraz daha mantıklı amaçlarla kullanmayı öğrenirlerse Technopat topluluğu da bu genç yeni kitlenin bilinçlenmesinde onlara yardımcı bile olacaktır.

Forum boyunuzu öğrenebileceğiniz bir ortam değil, forum ayağınıza ne olduğunu bilemez, forum kedinizin neden öyle davrandığını da bilemez. Bunun için yıllarca okumuş insanalr var ve biz onlardan değiliz. Bunu anladığımız vakit herşey daha güzel olacak.

Hocam yaş çok önemli değil insanın seviyesi önemli ha 11 yaşında ha 45 bir şey fark etmez. İnsan mantıklı olsun yaşı önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı