Çözüldü Technopat TurkNet'e neden tepkisini koymuyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kronik1907

Hectopat
TurkNet'in ahlaksızca son yaptığı yaptığı zamma nedense bu firmadan mamalanan Technopat'tan hiçbir tepki yok.
Forumda açılmış konu var.
Technopat'tan katılan yok.
Forumda kendilerinin açtığı farklı bir konuda durumu hatırlatan bir bildiride bulunuyoruz cevap yok.
Facebook sayfalarındaki paylaşımlarında konuyu hatırlatıyoruz cevap yok.

YouTube videolarinda konuyu hatırlatıyoruz bir cevap yok.

Bu kadar bildirimi hiçbir şekilde görmeme şıkları yok.

Acaba neden ayda bir TurkNet reklamı yapan bu şirket bu ahlaksız zamma karşılık bir kelam laf etmiyor?

Hayatlarının sonuna kadar yetecek miktarda prim mi aldılar bu TurkNet'ten acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Adım adım fikirlerimi beyan edeyim:
  • Öncelikle TurkNet'in enflasyonist bir ortamda zam yapmama sözü vermesi şahsi fikrimce bir hataydı.
  • Zaten TurkNet'in yükselişinden pek hoşnut olmayan arkadaşlar hat ücretlerini fırlatınca doğal olarak TurkNet zammı da kaçınılmaz oldu.
    • Yani zammın sebebi Turk Telekom hat ücretlerini artırması.
    • GigaFiber'de fiyat aynı devam ediyor. TurkNet burada sözünü tuttu ki buradan da zammın TT kaynaklı olduğunu anlamak mümkün.

Bu durumda ne yapabilirsiniz?​

• Taahhütsüz olduğu için TurkNet aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
  • Technopat'ın bu konuya yaklaşımını uygun bulmuyorsanız daha tarafsız olduğunu düşündüğünüz platformlara yönelebilirsiniz.
Sevgiler
Değiştir kardeşim. Taahhüt yok bir şey yok. Ülkede bir ürünün fiyatı ertesi gün zamlanırken internet fiyatı mı sabit kalsın? Zam yapanı değil enflasyonu ve ekonomiyi bu hale getirenleri ahlaksızlıkla itham et.
TurkNet kullanıcısı değilim yanlış anlaşılmasın. Beni 40 gün internetsiz bıraktıklarından sonra daha da bulaşmam o firmaya.

Mamalanan derken sen burayı köpek yerine mi koyuyosun ayrıca?

Değiştir kardeşim. Taahhüt yok bir şey yok. Ülkede bir ürünün fiyatı ertesi gün zamlanırken internet fiyatı mı sabit kalsın. Zam yapanı değil enflasyonu, ekonomiyi bu hale getirenleri ahlaksızlıkla itham et.
Turnket kullanıcısı değilim yanlış anlaşılmasın. Beni 40 gün internetsiz bıraktıklarından sonra daha da bulaşmam o firmaya.

Bak burada siyaset yapma.
Bir akıllı sen değilsin burada değiştirebileceğimizi taahhüt olmadığını biz de biliyoruz.
Ayrıca zammın sebebini de biliyoruz.
İlk yapılan zamda herhangi bir operatöre suç bulduk mu bulmadık.
Enflasyonundan tut işçi maliyeti altyapı maliyeti var oğlu var
Bir şey demedik.
Peki bu zam sırasında haziran 2023'e kadar zam olmayacağı söylendi mi?
Söylendi.

Söylendiyse o söz tutulacak.
Bizim derdimiz yapılan 2. zammın
Haziran 2023'e kadar yapılmayacağı söylenmesine rağmen yapılması.

Turnket kullanıcısı değilim yanlış anlaşılmasın. Beni 40 gün internetsiz bıraktıklarından sonra daha da bulaşmam o firmaya.
2023 Haziran'a kadar internet ücretine zam yapılmayacağından Technopat ile olan röportajda bahsedilmişti o sebeple internet sağlayıcısına kızgınlar.

Değiştir kardeşim. Taahhüt yok bir şey yok. Ülkede bir ürünün fiyatı ertesi gün zamlanırken internet fiyatı mı sabit kalsın. Zam yapanı değil enflasyonu, ekonomiyi bu hale getirenleri ahlaksızlıkla itham et.

Mamalanan derken sen burayı köpek yerine mi koyuyosun ayrıca?

Mamayı insanoğlu da tüketir bilir misin bilmem.
Ayrıca mamalanmak kelimesinin bir yerlerden bir şekilde gelir edebilme anlamında kullanıldığını bilmeyenimiz yok.
Sen de biliyorsun.
Şu an haksız olduğun için üstüme başka yerden gelmeye çalışıyorsun.
Farklı bir algı oluşturmaya çalışıyorsun.

Bak burada siyaset yapma.
Bir akıllı sen değilsin burada değiştirebileceğimizi taahhüt olmadığını biz de biliyoruz.
Ayrıca zammın sebebini de biliyoruz.
İlk yapılan zamda herhangi bir operatöre suç bulduk mu bulmadık.
Enflasyonundan tut işçi maliyeti altyapı maliyeti var oğlu var
Bir şey demedik.
Peki bu zam sırasında haziran 2023'e kadar zam olmayacağı söylendi mi?
Söylendi.

Söylendiyse o söz tutulacak.
Bizim derdimiz yapılan 2. zammın
Haziran 2023'e kadar yapılmayacağı söylenmesine rağmen yapılması.
Zam yok diye 06.2023'e kadar kafam rahat dedim. Güvendik ama yalancı çıktılar açık ve net. Güvencesini veriyorlar sonra arkasında durmuyor. Bizde biliyoruz zam geleceğini. Bu sözü vermeseler ben zaten farklı bir firma ile sözleşme yapacaktım ve 20 ay boyunca 130 TL ödeyecektim. Bu sözü vermeseler ve bu zammı yapsalar ben ve benim gibi kimse zaten tepki göstermeyecekti. Tepkimizin ne olduğunu algılamayan insanlara cevap yazıp uğraşma bence.

Turknet bu sitenin sponsoru sanırım. Yani bir tepki bekleme.

Zam yok diye 06.2023'e kadar kafam rahat dedim. Güvendik ama yalancı çıktılar açık ve net. Güvencesini veriyorlar sonra arkasında durmuyor. Bizde biliyoruz zam geleceğini. Bu sözü vermeseler ben zaten farklı bir firma ile sözleşme yapacaktım ve 20 ay boyunca 130 TL ödeyecektim. Bu sözü vermeseler ve bu zammı yapsalar ben ve benim gibi kimse zaten tepki göstermeyecekti. Tepkimizin ne olduğunu algılamayan insanlara cevap yazıp uğraşma bence.

TurkNet bu sitenin sponsoru sanırım. Yani bir tepki bekleme.

Hocam Allah sizden razı olsun ki sonunda asıl derdimin ne olduğunu anlayan biri çıktı
Bu arada o bilgiyi söke söke Technopat'tan da alacağım1 haftadır hiçbir eleştirel içerik üretmeyip üstüne şu dönemde TurkNet'in reklamını yapan shiftdeleteden de alacağım.
Sonu ne olursa olsun.
Bu işten ne ceza alacak olursam olayım bunlarla uğraşacağım.
Ayıptır yazıktır günahtır.
Technopat her şeyi çözer diye hava atmakla olmuyor bu işler.
Sorunuzu sorununuzu Technopat Sosyal'de paylaşın çözüme kavuşturalım lafı havada kalacaksa hava atmanın bir manası yok.
Tekrardan sorunun asıl sebebi konusundaki hemfikikir oluşunuz değerli görşleriniz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı