Çözüldü Technopat TurkNet'e neden tepkisini koymuyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kronik1907

Hectopat
TurkNet'in ahlaksızca son yaptığı yaptığı zamma nedense bu firmadan mamalanan Technopat'tan hiçbir tepki yok.
Forumda açılmış konu var.
Technopat'tan katılan yok.
Forumda kendilerinin açtığı farklı bir konuda durumu hatırlatan bir bildiride bulunuyoruz cevap yok.
Facebook sayfalarındaki paylaşımlarında konuyu hatırlatıyoruz cevap yok.

YouTube videolarinda konuyu hatırlatıyoruz bir cevap yok.

Bu kadar bildirimi hiçbir şekilde görmeme şıkları yok.

Acaba neden ayda bir TurkNet reklamı yapan bu şirket bu ahlaksız zamma karşılık bir kelam laf etmiyor?

Hayatlarının sonuna kadar yetecek miktarda prim mi aldılar bu TurkNet'ten acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Adım adım fikirlerimi beyan edeyim:
  • Öncelikle TurkNet'in enflasyonist bir ortamda zam yapmama sözü vermesi şahsi fikrimce bir hataydı.
  • Zaten TurkNet'in yükselişinden pek hoşnut olmayan arkadaşlar hat ücretlerini fırlatınca doğal olarak TurkNet zammı da kaçınılmaz oldu.
    • Yani zammın sebebi Turk Telekom hat ücretlerini artırması.
    • GigaFiber'de fiyat aynı devam ediyor. TurkNet burada sözünü tuttu ki buradan da zammın TT kaynaklı olduğunu anlamak mümkün.

Bu durumda ne yapabilirsiniz?​

• Taahhütsüz olduğu için TurkNet aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
  • Technopat'ın bu konuya yaklaşımını uygun bulmuyorsanız daha tarafsız olduğunu düşündüğünüz platformlara yönelebilirsiniz.
Sevgiler
Burada bir ahlaksızlık var.
Hayır yok. Burada daha çok erken söz vermenin çok yanlış olduğu görülüyor. Arkadaş, TurkNet port zammı gelmeyecek mantığıyla hareket edip söz vermiş o yüzden zam yapmayacağız demişler. Zaten bunu Gigafiber ücretlerine bakarak çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Haziran 2023'e kadar zam yok denildiği süreçte bağlattıysanız zaten size zam yapılmayacak, ortada sözünü tutmamak gibi bir şey söz konusu değil, bende o süreçte bağlattım, aradığımda size zaten zam uygulanmayacak, bu size verdiğimiz bir taahhüttü, mağdur olmayacaksınız dendi, birkaç güne de herkese mailler gönderildi, aynı şekilde TurkNet'in kendi fiber altyapısını kullananlara da zam yapılmayacak, TurkNet sonsuza dek bu kampanyayı sürdürmek zorunda değil, siz bu kampanyaya istinaden bağlattıysanız zaten size olan sözleri hâlâ geçerli, zam yeni bağlatanları kapsayan bir durum, gereksiz yükselmişsiniz.

Ben daha öncesinden aboneyim hatta birkaç yıllık aboneyim ancak mesaj geldi fiyat artıyor. Artmasını anlarım ama muadili sağlayıcılar da aynı sistem ile çalışıyor ve fiyat olarak şu an düşükler. Bu kadar zam tüketicisine biraz acımasızlık oldu. Üstelik söz verilmişken yapılması büyük ayıp oldu. Şu an 199'a 500 Mbit internet var taahhütlü ona geçmeyi düşünüyorum. Çünkü 3 ay sonra 199 olmayacağının garantisi yok TurkNet'te. Şu an geçmesem 3 ay sonra diğer firmalarda da bu fiyata bulamayacağım endişesi var. Kendi alt yapıları gelene kadar ya da fiyatlar stabil hale gelene kadar dönmeyi düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı