Technopat üyeleri elektronik ürünlerde hangi satıcıları tercih ediyor?

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hangi firmaları neden tercih edersiniz/önerirsiniz?
Hangi firmaları neden tercih etmezsiniz/önermezsiniz?

Benim listem;

• İtopya: (ekipmanlarımın çoğunu aldığım site müşteri hizmetlerine ulaşması biraz zorlayabiliyor özellikle çok indirimin olduğu zamanlarda onun dışında kargolama hızlı ürünler sıfır sıkıntısız)
  • Gaminggen: (şu an kullanmakta olduğum hazır sistemi buradan almıştım. Kargolama süreci normal hızdaydı, teknik servisi ve ürün memnuniyeti bence çok iyi bilgisayardan çok fazla ses geldiği için servisine yolladım 0 PSU ile değişim yapıldı hiçbir sorun yaşamadım.)
  • Moleculepc: (arkadaşım için bir bilgisayar almıştım kablolaması falan gayet şahaneydi kargolama hızlı bir sorun yaşamadım güzel tercih edilebilir)
  • İncehesap: (2 adet monitör aldım kargolaması hızlı ürünlerde ya da kargoda bir hasar yoktu güzel paketleme yapılmıştı)
  • Vatan Bilgisayar: (toplama sistemleri fiziksel olarak almak isteyenler için mağazalarındaki stand çok iyi internet üzerinden alışveriş yapmadım.)

Not: Hepsiburada ve Trendyol gibi her şeyi satan e-ticaret sitelerini eklemedim listeye. Telefon alımımdan sonra yaşadığım rezaletten sonra bir daha elektronik ürünleri buralardan almamaya karar verdim :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: Hepsiburada, Trendyol gibi her şeyi satan e-ticaret sitelerini eklemedim listeye. Telefon alımımdan sonra yaşadığım rezaletten sonra bir daha elektronik ürünleri buralardan almamaya karar verdim :D.

Alakasız olacak.
Nasıl bir sorundu merak ettim.

Geri
Yukarı