Technopat ve Technopat hakkında yalan konuşanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Afedersiniz ama bu kadar kaba olmanızın sebebi ne?
İnternette bir konu açacağım ve istediğim kişiyi sorguya çekeceğim mantığında ilerlerseniz tabii ki "kaba" cevaplar alacaksınız. Ne bekliyordunuz?

İnternette bir konu açacağım ve istediğim kişiyi sorguya çekeceğim mantığında ilerlerseniz tabii ki "kaba" cevaplar alacaksınız. Ne bekliyordunuz?
Eski konularda ki mesajlarınıza bakınca siz zaten kaba bir insansız. Kimse sizi sorguya çekmedi sadece sordular. Gerçi niye uğraşıyorsam. Senin gibi insanlar kendini bir şey sanan, asla başkalarını umursamayan, büyük ihtimalle hayattaki tek başarısı moderatörlük olunca kendini kral sanan zavallı insanlardır. Yazık, gerçekten çok yazık.

Gerçi niye uğraşıyorsam. Senin gibi insanlar kendini bir şey sanan, asla başkalarını umursamayan, büyük ihtimalle hayattaki tek başarısı moderatörlük olunca kendini kral sanan zavallı insanlardır.
Tanımadığınız insanlar hakkında kesin hüküm vermemeniz en iyisi olacaktır.

İnsanları ne olursa olsun internetten asar keser gibi kimse yargılayamaz. Kim olsa aynı cevabı alırsınız.

SDN'de açılan bir konuya moderatörün yazdığı mesaj. Gerçekten tebrik ederim. Konuda o arkadaş haksız çıkarılmış zaten.
1612877371330.png

Bence bu konu kilitlenmeli. Hepsinin arasından yaklaşık 6 yıl geçmiş (biri hariç). Gereksiz bence bunu şimdi tartışmak. Kimseye bir faydası yok.

Eski konularda ki mesajlarınıza bakınca siz zaten kaba bir insansız. Kimse sizi sorguya çekmedi sadece sordular. Gerçi niye uğraşıyorsam. Senin gibi insanlar kendini bir şey sanan, asla başkalarını umursamayan, büyük ihtimalle hayattaki tek başarısı moderatörlük olunca kendini kral sanan zavallı insanlardır. Yazık, gerçekten çok yazık.
Bunu dediğiniz kişi, Technopat'ın temel taşlarını atan biri. Sen kalk bir sürü yararlı iş yap. Blaziken diye biri sana zavallı insan desin.

Mikail abinin kabalığı değil bence. Bir süreden sonra insanın sabrı taşıyor. Bu adam 7-8 senedir buranın yöneticiliğini yaptı. İster istemez sert çıkışlar yaptığını gördüm. Ama bu forum buraya kadar geldiyse Mikail abinin yönetim şekli sayesindedir. Sert ya da kibirli. Bu adam, burayı bu konuma getirdi. Neredeyse günlük 2000 aktif kullanıcısı olan bir foruma dönüştü Technopat Sosyal.

Mikail bey benim arkadaşım değil maalesef, hatta bu forumda en az denk geldiğim, neredeyse hiç sohbetimin olmadığı birisi, kendisinden çok fazla Türkçe kuralları ile alakalı da ceza yedim hatta, bazı konularda belki ufak çaplı anlaşamadığımız durumlar da olmuştur, onun üslubu size göre yanlış olabilir, fakat 7 yıl önceki mağara mesajı çıkarıp adamı linç etmeniz de ne demek oluyor? Siz neden 7 yıl önceki konu sahibini bu kadar savunuyorsunuz? Arkadaşınız falan her halde!
Senin niye bu kadar zoruna gitti? ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı