Technopat ve Technopat hakkında yalan konuşanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7 yıllık mevzular için ne kadar da çok derdiniz varmış. Benim üyelerden tek ricam, annesinin babasının 1500 TL'ye 6-8 taksitle ancak alabildiği, Turbox, Izoly gibi markaların bilgisayarlarını kullanıp burada konu açarak destek isteyen insanlara kötü davranmamanız. Ben de tercihleri ve hatalı kararları için birkaç cümle kuruyorum fakat çoğu üye hiçbir sebep yokken konu sahibini üzüyor. Turbox ben de tercih etmem fakat zorunluluktan tercih etmiş insanlara da saygı duyun. Bir de konunun başında yazdığım gibi saat 05.00-09.00 arasında konu onaylanmaması problemini de aşarlarsa forumumuz gayet nezih bir platforma dönüşebilir.

Ben SDN'de kaç hesabım olduğunu bilmiyorum, belki 19'u geçmiştir belki geçmemiştir. Artık bıraktım ama. Son multimi açtım ve kişilik değişimi yaşayarak aralarına sızdım. Kimse LX_ olduğumu bilmiyor. :D

SDN üyeleri zaten Technopat'tan nefret ediyor, bir keresinde Rufus tarzı bir uygulama Technopat'ta uygulama olarak paylaşılmıştı, ama sonradan ekleme yapmışlar, sıkıntılı çalışıyor diye. KimBuGamzeli adlı zeki arkadaşımız da bu sıkıntılı çalışıyor diye yorum yapmış, Recep Baltaş zaten sıkıntılı olduğunu yazdık yazmış, KimBuGamzeli de küfüre kaçmadan ağzına geleni söylemiş. Yok herkesi forumdan banlıyorsunuz falan. SDN Toxic bir kitleye sahip.
Artık biliyor :D.
Neye üzülüp üzülmediğinizle ilgilenmiyorum maalesef.

Hocam yanlış anlamayın sakın ama biraz sert değil misiniz?

Gereksiz duyar kasmanın alemi yok. Şu aşağı yukarı bir aylık konu. Turbox klavye kullanan kişiye bir küfür edilmediği kaldı burada. @Berkay Davas bu konudan kaç mesaj silindiğini biliyordur. X marka ürüne çöp deyip kullanan kişiyle dalga geçerken aynısı Everest olunca üzerinden prim yapmaya çalışmak komik oluyor.

Artık biliyor :D.
Yok yok Pentester = LX_ denklemini zaten biliyordu birçoğu, şuan orada hala bir multim var. Ama orada artık multi açmayacağım demiştim. Dedim çünkü onların arasına normal birisi olarak karışıp, ana hesabımda ulaşamadığım hedefe ulaşmak istiyordum.

Rektörlük hedefi.

Ha tabi forum güncellenmiş ben banlıyken, Rektörlükten Ordinaryüslüğe terfi edenler olmuş. Yeni hedef Ordinaryüs olmak. 50.000 mesajdı sanırım.

Pek de haksız değil. Birini öldürdüğünüzde mahkemede bile sessiz kalabilirsiniz, neye dayanarak defalarca neden soruyorsunuz ki :D. ben olsam ben de cevap vermezdim çünkü öyle bir zorunluluğu yok 7 yıldaki değişimi saymıyorum bile. Ben de olayda ona hak vermiyorum ama cevap istemek boş iş. İster verir ister vermez ve vermemeyi seçti.

Neye üzülüp üzülmediğinizle ilgilenmiyorum maalesef.
Afedersiniz ama bu kadar kaba olmanızın sebebi ne? İnsanlara bu kadar sert davranmayın. İster modaretör olun, isterseniz sitenin kurucusu. İnsanlara böyle davranmaya hakkınız yok. İnsanlar bu kaba davranışınıza rağmen nasıl yazınıza beğeni attılar bir türlü anlamıyorum. Galiba moderatörsünüz ve bu sebeple insanlar size karşı çıkmıyor. Çünkü sizin bu kaba davranışınızı ben yapsam linç yerdim. Cidden bu forumun moderatörlerinin bazıları kendini İngiltere prensi sanıyor. Bu çok sinir bozucu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı