He koymuşsun, namaz kılıyorum. :D
Haykırdım ya 😂 😂 😂 😂 😂 Seni faz 5'e de koyacağım. Bu sefer senin istediğin gibi söyle ama zor olmasın. Çizerken hem beynim ağrıyor hem de elim 😀

@Negan Smith ile @Elementor'un düşmanlığı/dostluğu eşcinsel ilişkisine benzemeye başladı.
Çizerken böyle bir şey gram aklıma gelmedi. Dos bi konumda ortalığı kızıştırıp aradan çekiliyon demişti ben de onları son kez böyle resmettim. 5'de olmayacaklar lakin kapanışı hasım değil hısım olarak yaptılar.

Haykırdım ya 😂 😂 😂 😂 😂 Seni faz 5'e de koyacağım. Bu sefer senin istediğin gibi söyle ama zor olmasın. Çizerken hem beynim ağrıyor hem de elim 😀

Çizerken böyle bir şey gram aklıma gelmedi. Dos bi konumda ortalığı kızıştırıp aradan çekiliyon demişti ben de onları son kez böyle resmettim. Faz 5'de olmayacaklar lakin kapanışı hasım değil hısım olarak yaptılar.
Hocam ben dalgasına takiliyorum size. Siz nasıl biliyorsanız yapın bakalım neler çıkacak ortaya. :D

Yarın sabah güneş ışığında çekip tekrar bu konuda paylaşacağım. Lamba ışığında sönük kalıyor ne yaptıysam olmadı idare edin artık. Normalde finali bununla yapıp bitirecektim lakin önceki istilalarda kötü çizdiklerimi ve bir daha çizilmesini isteyen kişileri tekrar resmedeceğim için 5.proje ile bu akımı sonlandırıyoruz. Belki başka akımlar başlatabilirim hayal gücümüze kalmış ... Resim diğer istilalar ile bağlantılı. Zaten görüyorsunuz 😀 mekan olarak iki istila bölgesinin arasında geçiyor.

Eki Görüntüle 666136

Köşeler net gözükmediği için bütün köşeleri tekrar yakından çektim.
Sol üst;

Eki Görüntüle 666144

Sağ üst;

Eki Görüntüle 666141

Sağ alt;

Eki Görüntüle 666140

Sol alt;

Eki Görüntüle 666143

Başka bir oda da farklı açıdan çekim;

Eki Görüntüle 666146

Recep, Ali abi biraz dikkatli olun ezerler falan.:D

IMG_20200912_230542.jpg