Technopat Windows 10 ISO dosyası sorunlu mu?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Dün gece Custom OS'dan sıkılıp orijinal olana geri döneyim dedim, her zaman yaptığım gibi buraya geldim ISO'yu indirdim Rufus ile belleğe yazdım diski sildim temizledim kurdum hiçbir sorun yok, sorun açıldıktan sonra başlıyor kurulum ekranında ki yazılar uzun süre ekranda kalıyor, bunu da atlattım masaüstüne geldim bu sefer de Explorer.exe çalışmıyor, Görev Yöneticisi'nden yeniden başlatıyorum fakat sadece ekran milisaniye beyaz oluyor düzeliyor ama yine çalışmıyor, önceki kurulumlardan farklı olarak BIOS da sadece güvenlik ayarlarını kapattım fakat benim şahsi fikrim bir alakası olmaması ama olabilir de malum Windows 10, bunun bir çözümü var mı? RX 580 kullandığım için Windows 11 kullanamıyorum.

Uzun süre bekledikten sonra dosya yöneticisine girdiğimde Windows'un 14 GB olduğunu gördüm.

Şu sıralar Windows'larda genel bir sorun olabilir mi? Bugün temiz Windows 11 kurdum ve her şey aşırı yavaş.

Hiçbir fikrim yok bende öyle düşündüm, çünkü bu yavaşlık normal değil M.2 SSD kullanıyorum internetim 100 Mbps ve çevrimiçi oturum açma kısmına dahi giremiyorum gelmiyor o kısım, normalde tüm işlemler 10 dakika sürerken dün 12'de başladım 4E kadar uğraştım şimdi tekrar Custom osa geçtim.

Windows 10'da Explorer.exe bende de çalışmıyor. Windows 11 kurdum sisteme belki Windows 10 sorunludur diye. Windows 11 eskiden kullandığına göre çok yavaş. Sistem özellikleri de fena olmamasına rağmen. Bilemiyorum bu Microsoft yine ne yaptı?

Windows 10'da Explorer.exe bende de çalışmıyor. Windows 11 kurdum sisteme belki Windows 10 sorunludur diye. Windows 11 eskiden kullandığına göre çok yavaş. Sistem özellikleri de fena olmamasına rağmen. Bilemiyorum bu Microsoft yine ne yaptı?

Bilemedim hocam, sizin de Windows klasörünün boyutu 14 15 GB falan ise sizin de ISO sorunlu, vallahi hiç uğraşmak istemediğim için gittim revision OS kurdum bakıyorum keyfime.

Yeni konular

Geri
Yukarı