Technopat Yazım Kuralları

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Türkçeye kural yazan yok. Yazanların ne mal olduğu ortada. O seviyeye inmeye gerek yok. Kuralları moderatörler koymuyor zaten.

Burası bir forum. Buranın kuralları var. Mesela imzada özel adres bulunmaması. Bu kuralı forum koyuyor. Burada buna uymanız bekleniyor. Başka yerde istediğinizi yapın. Kural diyor ki emoji varsa nokta şartı aranmaz. Bu kadar basit.

Çok inandırıcı.
Kuralın maddesini gösterebilir misin?

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Türkçeye kural yazan yok. Yazanların ne mal olduğu ortada. O seviyeye inmeye gerek yok. Kuralları moderatörler koymuyor zaten.

Burası bir forum. Buranın kuralları var. Mesela imzada özel adres bulunmaması. Bu kuralı forum koyuyor. Burada buna uymanız bekleniyor. Başka yerde istediğinizi yapın. Kural diyor ki emoji varsa nokta şartı aranmaz. Bu kadar basit.

Çok inandırıcı.

Değil tabii ki hocam, sürprizbozan koyacaktım yapamadım onu düzenliyordum. Normalde 6 adet var. Kurallar da olması gereken kurallar, aksi takdirde 2007-2008 klavye yazışmalarına dönüyor forumlar.

226 yorumun var ama 500 ceza. Güzel öğeyi denetle ama mantık 0 hocam.

Esprisi orada zaten hocam :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki kesinlikle 226 mesajla 500 uyarı almak çok mantıklı tebrikler.
1672514968446.jpeg

Esprisi orada zaten :D.

Olabilir gayet te ben 1 mesajdan 3 uyarı yemiştim.
Olabilir ama yazdığım mesajlar ortada zaten hocam,arkadaşlarımız suyunu çıkardılar şakanın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı