Technopat yazım yanlışından 1 ay ceza yemek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kurşuna dizin kurşuna bu kadar hafif ceza olmaz. Böyle bir terbiyesizlik af edilmemeli.
Her zaman söylüyoruz üyeler olarak, Türkçe kurallarına uyulsun tabi ki ama bu nedir ya. Tabi ki önemli olmakla birlikte burasinin asıl amacının Türkçe ogretmenligi olmadiginin, herkesin günlük yaşantısında elinden geleni yaptığının farkına varın artık.
Ben bir üye olarak uzun süreli verilmiş bir ceza ile başka bir üyenin bir sorununa çözüm bulamayisina vesile olduğunuzu düşünür ve tepki gösteririm, aha bu da o tepki.

Kurşuna dizin kurşuna bu kadar hafif ceza olmaz. Böyle bir terbiyesizlik af edilmemeli.
Her zaman söylüyoruz üyeler olarak, Türkçe kurallarına uyulsun tabi ki ama bu nedir ya. Tabi ki önemli olmakla birlikte burasinin asıl amacının Türkçe ogretmenligi olmadiginin, herkesin günlük yaşantısında elinden geleni yaptığının farkına varın artık.
Ben bir üye olarak uzun süreli verilmiş bir ceza ile başka bir üyenin bir sorununa çözüm bulamayisina vesile olduğunuzu düşünür ve tepki gösteririm, aha bu da o tepki.
Bu konudan çok kişi serzenişte bulundu. Herkesin aldığı cevap ise maalesef aynı. "İstemeyen gider."

Biz uyarı verirken Technopat Sosyal kurallarını okuyun diye veriyoruz. Siyah ekranda linki çıkıyor zaten.
O kuralları bazı arkadaşlar okumuyor ve sürekli aynı hataları yapıyor. Bu nedenle de uyarı süreleri artıyor.

Konuyu açan arkadaş şu konuyu açarken bile kural ihlali yaptı. "kullanıcı haberleri " bölümüne açmıştı.

Rica ediyorum o kuralları okuyun.

Buranın bir kuralları var. +300 mesaj yapana kadar sürekli uyarı aldıysanız, bir gün ben niye ceza alıyorum diye bakmalı insan. Kurallarda ceza tekrarlandıkça artacağı ortada yani böyle bir şeyin olması normal. Beğenmeyen insan, ne yazıldığı, çizildiği belli olmayan forumlara gitmekte özgür🙄

Son düzenleme:
Üye olurken kuralları okuyun diye pencere çıkıyor önüne ona bir göz gezdirsen 1-2 cezadan sonra alışırdın.

Beğenmeyen gitsin söylemi bana hiç mantıklı alınan bir düşünce gibi gelmiyor. Arkadaşa hatasını anlatmak, ona bir daha yapmaması için kuralları okumasını söylemek daha iyidir. Ama ''beğenmiyorsan git moruk'' tam bir amatör söylem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı