Technopat 1 ay ceza deneyimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yazıyı neden yazıyorum?

İlk öncelikle merhabalar, birçoğunuz bunu neden yazdığımı sorabilir. Bu yazıyı bana, çok abartıyorsun diyenler, Technopat'ı çok sevipte kurallara dikkat etmeyenler ve merak edenler için yazıyorum (gerçi kimse merak etmiyor ama.). Ayrıca ben her gün en az 1 saat zamanımı Technopat'ta geçiren biriyim. Bu deneyimimi buna göre yazacağım. O yüzden abartıyorsunuz falan demeyin.

Bir ay Technopat'sız nasıldı?

Bu benim şanssızlığım mıydı bilmiyorum ama ceza yedikten sonra karşıma bir sürü hata çıktı. Oyunlarda, Windows Update'te ve Microsoft Store'da hatalar çıkmaya başladı. Bi'de internette saatlerce araştırmama rağmen hataları çözemedim. En son çözüm olarak format attım. Aslında bildiğim kadarıyla bana puan cezası verilmesi lazımdı fakat galiba kim yaptıysa beni profilimden raporlamış :( Önümde cevabını bildiğim onlarca konu vardı ve hiçbirine cevap veremiyordum. Bu gerçekten çok kötü bir şeydi. Her neyse bu arada cezalı olunca hep şey diyorsunuz "şu an cezalı olmasaydım 2 bin mesajım veya puanım olmuştu vs. gibi.". Bilgisayarım kötü bu yüzden çok fazla oyun oynayamıyordum. Test çözüyordum veya film izliyordum fakat zaman gerçekten geçmiyordu. Sürekli cezamın bitme süresine bakıyordum. Bu bana bir aylık işkence gibiydi. Ayrıca Technopat'ı keşfettiğimde bir sürü bilgi öğrenmiştim. Yani bir ay boş boş durmak çok kötü bir şey. Bir ay boyunca evde oturup zamanımı geçirmeye çalıştım.

Sonuç olarak

Yani sonuca gelirsek kısaca:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka şaka gül diye :D Her neyse yani söylemek istediğim. Eğer Technopat'ta benim kadar çok zaman geçiriyorsanız kurallara çok dikkat edin. Ben mesela kurallara hiç dikkat etmiyordum birkaç saat alırım geçer gider diyordum fakat öyle değil. Evet sonuna geldim çok uzun olmadı ama zaten amacım sadece yaşadığım şeyi anlatmaktı. Umarım kimse dalga geçmez çünkü şu an içimde öyle bir his oluştu. Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı