Technopat Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
+ Sinirsiz kahve var. Oneririm :D
Sınırsız çay olsaydı, başvururdum. Ama kahve sevmiyorum (sanırım). En sevdiğim Lipton marka çayı kullanıyorlardı galiba. Lipton'dan başka çay tanımam. Ondan daha klas markalar varsa bile yurtdışından gelir ki onlar pahalıdır.

İnternet üzerinden çalışma imkanı yok mu? İstanbul'da olasım geldi. 🥺

Sınırsız çay olsaydı, başvururdum. Ama kahve sevmiyorum (sanırım). En sevdiğim Lipton marka çayı kullanıyorlardı galiba. Lipton'dan başka çay tanımam. Ondan daha klas markalar varsa bile yurtdışından gelir ki onlar pahalıdır.
Kiwi kapandı hadi yine iyisin erdem :D.

28 Yaşındayım Recep bey uygun olur mu? Photoshop, İllustrator, Premier Pro kullanabiliyorum, çok ileri seviyede değil orta düzey diyebilirim.

Dürüst, genç test editörü çalışma arkadaşı arıyoruz. Haftada 5 gün, İstanbul Şişli/Mecidiyeköy’de 10:00 - 17:00 arasında, giriş seviyesi ücretle çalışacak ve iş öğrenecek adaylar, geçmişlerini bize [email protected] mail adresinden iletebilirler. Kısa özgeçmişinizde bize karar vermemizde yararlı olacak yetenek ve özelliklerinizi paylaşın.

Yapılacak iş, bizim öğrettiğimiz testlerin uygulanması, düzgün takibi ve yazılmasından oluşuyor. Dikkat gerektiriyor, bir aylık ücretli deneme süresi var.

Sorularınızı konu altında sorabilirsiniz.
Of keşke İstanbul'da yaşasaydım.

Recep hocam uzaktan oluyor mu? 😀

Acaba başvurular sonuçlandı mı? Hiç ses seda çıkmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı