Technopat Yeni Test Editörü Arıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dürüst, genç test editörü çalışma arkadaşı arıyoruz. Haftada 5 gün, İstanbul Beyoğlu'nda 10:00 - 17:00 arasında giriş seviyesi ücretle çalışacak ve iş öğrenecek adaylar, geçmişlerini bize [email protected] mail adresinden iletebilirler. Kısa özgeçmişinizde bize karar vermemizde yararlı olacak yetenek ve özelliklerinizi paylaşın.

Yapılacak iş, bizim öğrettiğimiz testlerin uygulanması, düzgün takibi ve yazılmasından oluşuyor. Dikkat gerektiriyor, bir aylık ücretli deneme süresi var.

Sorularınızı konu altında sorabilirsiniz.

25 Eylül 2023 Güncellemesi:

Bütün başvurular kontrol edildi. Uygun gördüğümüz adaylar ile yakın zamanda iletişime geçeceğiz. Başvuran herkese ilgisi için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Merhaba,

Sürekli olarak değil ama yardımcı olabilmek adına ekstra içerikler çekmek için yardıma gelebilirim.

Delid, ekstrem CPU/MEM OC, custom water loop vb. gibi.

Hayır.
Baska sehirden uzaktan calisilabiliyor mu? Çok isterdim.
Maalesef.
Birisi Technopat'tan Ali Güngör ayrıldı diye bir video yapmış gerçek mi?
Değil.
Sadece iş yerinde çalışmaya uygun bir ilan mı? Remote çalışma seçeneği var mı?
Uzaktan test edemezsiniz ürünleri. Bazı ürünler NDA kapsamında olduğu için ofis dışına çıkamaz.
Merhaba,

Sürekli olarak değil ama yardımcı olabilmek adına ekstra içerikler çekmek için yardıma gelebilirim.

Delid, ekstrem CPU/MEM OC, custom water loop vb. gibi.
Bu alanda videolarımız olsun istesek de ofis yoğunluğu part time gelip gidecek birinin çalışma saatlerini kontrol etmemiz için engel.

Ofisde kalacak yer konaklama şansı var mı? Ciddi soruyorum esenyurt...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ofisde kalacak yer konaklama şansı var mı ciddi soruyorum esenyurt...
Olumsuz. Fakat oradan gelen editörümüz var zaten her gün.

Eğer işte iyi iseniz yol masrafını kapsayacak şekilde ücret artışı yaparız.

Olumsuz. Fakat oradan gelen editörümüz var zaten her gün.

Eğer işte iyi iseniz yol masrafını kapsayacak şekilde ücret artışı yaparız.

Hocam test editörü derken gelen parçalar, sistemler vb şeyleri test etmek için mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı