Technopat yöneticilerine öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hidehack bencede zorlama aslında ama aynı şekilde Technopat'tan çalınan bilgileri kendi forumlarında kendileri hazırlamış gibi yayınlıyorlar en azından siteye faydaları olur reklamlar konusunda.

Ama Request To Admin kısmı mutlaka olmalı yoksa sürekli boş konular açılacak.

Request to admin sistem'i de kötü. Mesela bir üyenin acil yardıma ihtiyacı var. Admin'e o konu gidene kadar....

Ya Request To Admin ile sadece isteklerini ileteceklerini nereden çıkarttın? Adam gider sorusunu sorar.

Sonuç bol sorulu istek ve öneri listesi.

Belki birkaç arkadaştan "Technopat Canlı Destek" ekibi kurulabilir. :D

Ben o sistemin olduğu bir forumda üyeydim. Şimdide üyeyim :D. Bir konunun gelmesi neredeyse 2 saat sürüyordu. Şunu düşün acil yardıma ihtiyacın var ve adminlerden bir tanesi bile açık değil :D.

FireStorm'da ceza alabilir forum kurallarına göre sanırım cezalı mesajı alıntı yapmak yasaktı.

Forumumuz şu anda çok güzel bir tek kötü yanı var en küçük bir hatada ban yiyorsun :D yukarıda görüştüğü gibi.

Adam onu uyardı ceza almaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili FireStorm Technopat sürekli güncellenen aktif bir forum olduğu için gün içinde yönetici boşluğu maksimum 15 dakika oluyor.Bence buda abartılacak bir şey değil kesinlikle Request to Admin forumunun gelmesini öneriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı