Technopat ve Sosyal'e Öneriler

@Recep Baltaş

1) Sanırım yazdığımız mesajı düzenleyemiyoruz. Bu konuda bir şey yapılacak mı? Veya yine ben mi kaçırıyorum acaba?

2) Screen Recording 2019 04 11 at 11 04 26 videosunda görüldüğü üzere (Mac - Firefox) Technopat Sosyal, tarayıcının 3. sekmesindeyken (diğer sekmelerde yaşamadım hiç.) başka sekmeye geçince böyle ara ara, bazen sık sık olmak üzere Video sayfasına yönlendiriyor beni. (CMD + 3 ile geçtiğimde)

Bu benden mi kaynaklı yoksa XenForo ile mi alakalı bir durumdur?
Yazdığımız mesajı düzenleyebiliyoruz. Mobilden girdiğim için PC'de nereden bilmiyorum ama.

Yazdığımız mesajı düzenleyebiliyoruz. Mobilden girdiğim için PC'de nereden bilmiyorum ama.

384988

Ekran bu şekilde maalesef.

1) Sanırım yazdığımız mesajı düzenleyemiyoruz. Bu konuda bir şey yapılacak mı? Veya yine ben mi kaçırıyorum acaba?

Eskiden mümkündü. Suistimal edilince kapandı. Bir daha da geri açılmayacak.
2) Screen Recording 2019 04 11 at 11 04 26 videosunda görüldüğü üzere (Mac - Firefox) Technopat Sosyal, tarayıcının 3. sekmesindeyken (diğer sekmelerde yaşamadım hiç.) başka sekmeye geçince böyle ara ara, bazen sık sık olmak üzere Video sayfasına yönlendiriyor beni. (CMD + 3 ile geçtiğimde)

Bu benden mi kaynaklı yoksa XenForo ile mi alakalı bir durumdur?

XenForo ekibi bu sorunun yazılımdan kaynaklı olmadığını söylemişti.

CMD+3 ile geçerken fazladan 3 tuşuna basıyor olabilirsiniz. Technopat'ın üst bölmeleri kısayol tuşlarıyla ayarlanmış. Mesela sadece 4'e basarsanız 'Tavsiyeler' sayfasına yönlendirecektir. Diğer sekmelerde olmadığını söylediğin için yazdım belki de bu yüzdendir 🙂

Eskiden mümkündü. Suistimal edilince kapandı. Bir daha da geri açılmayacak.
Hocam o zaman mesajı yanlış yazınca düzeltemeyecek miyiz? Ben şahsen mobilden girdiğim için bazen hata düzeltemeden gönderiyorum, eğer düzenleme kalktıysa vayağı bir ban yiyeceğim galiba :).
Bu arada nasıl suistimal edildi ki? Onu nasıl başardılar?

CMD+3 ile geçerken fazladan 3 tuşuna basıyor olabilirsiniz. Technopat'ın üst bölmeleri kısayol tuşlarıyla ayarlanmış. Mesela sadece 4'e basarsanız 'Tavsiyeler' sayfasına yönlendirecektir. Diğer sekmelerde olmadığını söylediğin için yazdım belki de bu yüzdendir 🙂

Evet, sorun çözüldü. Gerçekten kısayol tuşları atanmış üst menülere.
Daha dikkatli davranmakta fayda var o zaman. :) Teşekkür ederim.

@Recep Baltaş 'a ayrı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı