Technopat yolculuğum buraya kadarmış...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben @Silinen üye . Arkadaşlar, doğruluğunu kanıtlamak ve önceden de paylaşıldığı için yasak olmadığını sandığım bir siteyi paylaştım ve @MF tarafından sınırsız süre ban yedim.

Asla ve asla reklam amaçlı bir paylaşım değildi ki, reklam yaptığımı vurgulayarak ceza verdiler.

Evet, ban yesemde size bir sözüm vardı. Verilen premium MCSG'de banlı fakat diğer tüm serverlara giriyor. @Mehmet_M

Şu ana kadar hem sizin hem benim karşılıklı birbirimize yardımlarımız oldu. Benden yana tüm haklarım helal olsun, siz de helal edin.

Herkes biliyor ki ben herzaman Technopat ailesinden biriydim ve daima yanındaydım Technopat'ın. Bunu herkes biliyor.

Diyeceklerim bu kadar. Sadece ceza almamaya çalışın, haklı da haksız da.

Burdan @Recep Baltaş abime ve çok değerli dostlarıma selamlar. Hepinizi çok seviyorum ve Technopatı' her daim desteklemeye, takip etmeye devam edicem.

Bu arada ekibe de teşekkürler, şu anda bile yazım kurallarına uyarak yazıyorum. :)

Şunu bilin ki amacım reklam falan değildi. Ortada olan şey, benim o kampanyayı doğrulamamdı ve ben bunu şu an gerçekleştirdim.

Technopattan ayrılmak zorunda değilsin. Yeni bir hesap açıp devam edebilirsin.

Ben hesap kurdukça "adam" ban atıyor. :) Onun tarafından her şey kolay tabii. @Recep Baltaş abimiz de gelmeden bu iş bitmez. Bu yönetimde değişmesi gereken şeylerin olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı