Technopat YouTube kanalı az izlenmiyor mu?

Abone olmama rağmen çoğu videoyu ben de izlemiyorum. Çünkü gerek yok. Eğlence kanalı değil, bilgi kanalı değil. Ha elbette bilgi içerikli videolar oluyor ama çoğunluk inceleme ve rehber ağırlıklı. Bilgi kanalı değil derken bir Barış Özcan değil anlamında diyorum. Aradaki farkı umarım anlamışsınızdır.

Türk insanı genel olarak bunaldı ve tek istediği şey eğlenmek. Technopat bu yönüyle pek hitap etmiyor (içerikleri ne kadar güzel olsa da).
Şimdi diyebilirsiniz "ama Webtekno da teknoloji kanalı neden o çok izleniyor?" diye ancak Webtekno işin içine mizahı katıyor.

Bu sebeple Technopat'ı suçlamıyorum, sonuçta her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ancak bazı yoğurt yiyişler daha çok para yapar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında kanal izlenebilir izleyenlerin ilgisini çekmiyor örneğin bir SSD tanıtma videosu, sorun çözümleri benim ilgimi çekmez ama sağlam bir sistem toplayınca ya da yeni bir ekran kartı çıkınca izlenmeler bayağı bir artıyor bu tür kanallar böyle aslında.

Technopat kanalına yüklenen videolar öyle yüklendiği anda açıp izleyeceğin videolar değil.

Mesela bu videoyu fibere geçmeyi düşündüğüm için izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama bu videoyu şu an bir işime yaramayacağı için izlemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı