Technopat YouTube kanalı çok yavaş

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar, misal bazı kanallar 3070 oyun testlerini çekti ama bizim kanal halen kutu açılışında. Biliyorum, belirli tarihlerde yayınlanıyor testler ama bu kadar yavaş olmamalı ki rekabette daha önde olalım. Evet, çok daha detaylı testler yapılıyor ama en azından kesin bunun daha hızlı yapılmasının bir yolu vardır. Technopat'a önerim videoları daha hızlı çekmeleri.

Arkadaşlar, misal bazı kanallar 3070 oyun testlerini çekti ama bizim kanal halen kutu açılışında. Biliyorum, belirli tarihlerde yayınlanıyor testler ama bu kadar yavaş olmamalı ki rekabette daha önde olalım. Evet, çok daha detaylı testler yapılıyor ama en azından kesin bunun daha hızlı yapılmasının bir yolu vardır. Technopat'a önerim videoları daha hızlı çekmeleri.
Bence de haklısınız.

Türkiye'de bu sektörde rekabet içerisinde olan çok fazla kanal yok. Global olarak baktığımızda dünyada teknoloji videoları çeken çok fazla kanal var ve bunların hepsi birbirleriyle rekabet içerisinde.

Türkiye'de bu sektörde birkaç tane kanal var ve hepsinin kendine has bir kitlesi var zaten. Bu sektör YouTube Türkiye kullanıcıları tarafından genel olarak pek takılmadığı için bu kanallar da rekabete girmiyor çünkü kendilerine çekebilecekleri potansiyel bir kitle yok.

Bu arada bugün yaptıkları RX 6000 serisi yayınında bu aralar sıkışık olduklarını ve 2020 sonuna kadar da bu sıkışıklığın muhtemelen devam edeceğini söylediler. Anlayışla karşılıyorum ben.
Son zamanlarda istatistik grafiklerini batırmaya başladılar. Ek olarak Linus'un o eski şevk ve isteği yok gibi.

Sakalından başka bir şeye dikkat edemiyor ki insan :D. Ki zaten sponsoru her videonun sonuna sokuş şekli için bile izlenir adam.

Son zamanlarda istatistik grafiklerini batırmaya başladılar. Ek olarak Linus'un o eski şevk ve isteği yok gibi.
Emekli olcam diyodu, belki videolari artik rekabetci olarak degil akisina birakarak cekiyorlardir. Aceleleri yok koskoca bir sirketler zaten, bir kanal yok 6-7 tane kanallari var.

Geri
Yukarı