Technopat'a gelmesini istediğiniz yenilikler

Daha önce farklı bir konuya da yazmıştım bu önerimi, tekrar yazayım. Hesabı belirli bir yaşı geçmiş olanlar ya da belirli bir mesaj sayısını geçmiş olanlar için raporlama cooldown'u düşürülürse iyi olabilir. Gördüğüm kadarıyla kullanıcı gruplarıyla yapılamıyor bu, eklenti gerektirebilir fakat yapılırsa moderasyon ekibinin de işini kolaylaştırabilir.
Ben çok pis suistimal ederim bunu. Gelmesin bence.

Sosyale "Forum İçin İstek-Öneri" butonu gelse bu konular altında tartışmak yerine oraya yazsak iyi olabilir. En çok hangi istekler gelirse onu toplayan eklenti olacak ve ona göre düşünülüp karar verebilir yöneticiler.

Çok uzaklaşmaya gerek yok.

Hali hazırda pasif durumda olan özel mesajlar aktif edilebilir ama şartları ağır olmalı. Çünkü konu açmak yerine direkt mesaj atarlar.

Mesaj atmak için hem telefon numarası onayı hem de mail adresi onayı olmalı. En az 2-3 yıldır forumu aktif kullanmış olması ve mesaj sayısı şartı olmalı.

Konu açıp yardım almak yerine direkt mesaj atıldığı zaman şikayet edilebilmeli ve yaptırımı olmalı.

Çok hayal kurdum, bir doz alıp kendime geleyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı