Technopat'a İlk Üyeliğiniz Nasıl Oldu ?

Kendisini ilk olarak Chıp'in Forumda gördüm, son zamanlarda Chıp'de yaşadığım kötü olaylar yaşadım. Arkadaşlarım technopat'ı tavsiye etti ve buradayım :D

Burayı Google'da birşey ararken bulmuştum. Aaa! Bir de ne göreyim? Recep kardeşimiz de buradaymış. Kendisini CHIP Online'dan tanıyordum. "O buradaysa, burası kaliteli bir yerdir." dedim ve o gün bugündür buradayım. Her ne kadar işlerim dolayısıyla aktif bir üye olamasam da ara ara foruma girmeye çalışıyorum. :)

Level dergisinde görmüştüm Recep Baltaş'ı. Daha sonra Chip Online Facebook sayfasında bir video paylaştı. Recep Baltaş bir ürünü inceliyordu. İsim tanıdık geldi diye dergiye baktım tekrar. Sonra Facebook'ta arattım. Sonra da burası...

Youtube'da ekran kartları hakkında araştırma yapıyordum. Sonra ''Recep Baltaş'ın Ekran Kartı Yorumları'' adlı videoya denk geldim. Sonra kendimi birden burada buldum. O günden beri buradayım :)

son_goku'nun dediği gibi Chip forumunda bir hayli zamanımız geçti. Tam 3 yıldır Chip forumdaydım. Ama artık hiçbir tadı kalmadı, bilgi öğrenilmeye değil, çene çalıp birbirini çekiştirmeyi tercih eden onlarca belki de yüzlerce kullanıcının yüzünden forum battı. Sorulan soruyla alakası olmayan bir insanın kendinden emin bir biçimde bir şey biliyormuş gibi cevap vermesi de beni artık son duruma getirdi. Baktım ki Recep Baltaş, Ali Güngör, Burak Alkan... Buradalar, ve Chip forumunda en sevdiğim kullanıcılar da burada. Gayet bilgili bir forum olmuştu. İpini koparanın olmadığı bir forum. Daha sonra Technopat'ın editörleriyle beraber Technopat'ı güçlendirmek ve yaymak en çok istediğim şeylerden birisi oldu. Buraya bu şekilde üye oldum. Tabii ki Chip'te uzun zaman geçtiği için oradan kopmak da biraz zor oldu. Artık tamamen buradayım diyebilirim. Bütün blog ve makalelerimi de derleyip burada yazmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı