Technopat'a mesaj silme gelsin

Mantıksız olacağını düşünüyorum zira bazı arkadaşların dediği gibi üye küfür edip silebilir, herhangi bir art niyet gösterebilir. Yanlış bilgi verip daha sonra farkına varıp silebilir ki isteğe göre mesaj silme işleminin yapılmadığı bir yerde üyelerin kendisinin mesajını silmesi mantıksız. İlk 1 saat mesaj düzenlemesinin açık olmasına rağmen onu da kötüye kullananlar var. Var olan özellikleri kaybetmemeye bakın derim.

Ayrıca, sorunu çözüldüğü zaman mesajlarını silebilecek potansiyelde üyeler bile var. Bu özellik gelmemeli.

Mesaj silinmeden önce moderatörlerin onayından geçebilir. Bana göre de silme olsa fena olmaz. Ama eğer başkaları tarafından alıntılanan bir mesajsa silinmesi pek doğru değil. Karşı taraf duvarla konuşuyormuş gibi gözükebilir :) Ayar dengesini tutturmak zor. Belli kriterlere göre mesaj silme izni verilebilir. Mesela yazılan mesajın üstünden yarım saat geçmemesi vs. gibi. Mesajı yazdıktan sonra pişman olanların veya yanlış bilgi verenlerin silme hakkının bulunması kötü fikir değil. Bazen benim de keşke yazmasaydım dediğim mesajlar olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı