Technopat'a Neden Üye Oldunuz?

Mod olunca neolu
Mod olunca ne oluyor.

Galiba bir donanım konusu içindi ama bu kadar keyifli vakit geçireceğimi hayal bile etmezdim.

2015 yılında artık laptoplarla uğraşıp durmaktansa adam akıllı bir bilgisayar toplayıp rahatıma bakmaya karar vermem üzerine foruma üye oldum. Doğrusu hiç bir şey de bilmiyordum toplama konusunda. Dolayısıyla biraz interneti kurcaladıktan sonra bir sistem toplayıp foruma atmıştım belki birileri hatalarımı gösterir veya daha optimize bir sistem tavsiyesinde bulunur diye. Sağolsunlar yardımcı oldular, ancak çeşitli nedenlerden dolayı o zaman o sistemi toplayamadım

Ryzen sistemli bilgisayarın 3200mhz ramlare sahip olup fakat 2133 mhz de çalışma sorununu çözebilmek için. DOOCP standart yaptım pc oyunlarda internet sitelerinde çökmeye başladı biosu güncellememe rağmen. ( Dün biosu güncelledim ) Yardımlarınızı beklerim

Bilgisayar bileşenleri hakkında daha bilgili olmak için kayıt olmuştum 23 Nisan'da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…