Technopat'a Neden Üye Oldunuz?

Eren BlackSnake

Hectopat
Daha fazla  
Evet Technopat'a neden üye oldunuz ?
Ben başlıyorum: Technopat'a daha önceden sorularımı yazıyordum geziyordum forumda ama iş sistem toplamaya gelince benimle aynı soruları soran olmadı ve ben de üye olup yeni konular açtım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt olduğum zaman Hackintosh uyumlu bir sistem toplayacaktım. Yardım almak için Sosyal’e kayıt oldum. Fakat öğrendiğim bir sürü şeyi Sosyal sayesinde öğrendim :) Ayrıca buradaki düzen ve yardımlaşmadan dolayı başka forumlara bakmaya ihtiyaç duymuyorum bile. Açıkçası iyi ki de kayıt olmuşum, Sosyal’den memnunum.

LEVEL dergisini ilk olarak Ekim 2011'de almıştım. O zamanlar bilgisayardan da pek anlamıyorum, vakit geçirmek için aldım. Donanım kısmını okumayı bile düşünmüyordum ancak bakasım geldi. Tabii Recep abi LEVEL'da olduğu için, oradan başladım tanımaya.

Facebook sayfasından vs. takip etmeye başladım o sıralar. Canlı yayın falan açmaya başladı. Eskiler bilir, çamur kalitede, arkada perde yayınları. Sürekli Technopat'a yönlendiriliyordu insanlar. Ben de 2-3 ay boyunca kayıt olmadan sadece takip ettim. Daha sonra kayıt olup bir şeyler yazmaya başladım.

O zamanlar 4-5 kişi FX 4100 HD 6850 sistem toplayıp duruyorduk. Yavaş yavaş hepimiz bir şeyler öğrendik. Çok iyi hatırlıyorum. İlk moderatörlüğüme de bu zaman başlamıştım, 100 mesaj yeterliydi o zaman moderatörlük için :)

Format atmayı detayıyla öğrenmek için. İşimi halledince bir süre siteye girmedim. Sonra biraz Sosyal tarafında takılmaya başladım. Öncesinde paso anasayfa ve makale kısmına bakardım. Baktım Sosyal bölümünde de güzel paylaşımlar var, dümenimi bu tarafa çevirdim. :D

Bayağı katkısı oldu bana. Hem teknik hem de sosyal açıdan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı