Technopat'a "Saçma Montaj" Yaptım

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
İlk olarak video kimseye aşağılama ve dalga geçme amacı ile yapılmamıştır, eğer öyle algılandıysa özür dilerim.
Bu arada pek montaj bilgim yok kısa ve kötü olmuş olabilir.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence kötü algilanacak bir durum yok. Gayet guzel olmus :D Amatör calisma olsa da gülümsetti ilerde gelisecegini düşünüyorum. :)

Şahsen devamını bekliyorum, Technopat'in böyle çalışmalara ihtiyacı var. :D Belki bir seri haline gelir.

Bir de tavsiyede bulunmak istiyorum. Sadece bir video üzerinde yapılan kisa montaj videolarının daha ilgi çekici olacağını düşünüyorum. Mesela RTX 2060S videosuna daha detaylı bir montaj yapabilirsin. Başarılar. :)

Belki bir seri haline gelir.
Seri haline gelirse iyi ama biraz korkuyorum. Çünkü @StronkComrade "3 Dakikada Technopat Karanlığına Daha Ağır Bir Yolculuk " konusunu açmıştı ve seri haline getirmişti sonra adama bir şey oldu kimse haber alamadı. Hatta serinin ikinci konusu ve videosu (Youtube kanalından) gitmiş.

st.PNG

İlk olarak video kimseye aşağılama ve dalga geçme amacı ile yapılmamıştır, eğer öyle algılandıysa özür dilerim.
Bu arada pek montaj bilgim yok kısa ve kötü olmuş olabilir.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence başlangıç seviyesi bir montajlanmaya göre kat ve kat daha iyi. Bence devam ederek kendini geliştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı