Technopat'a Teşekkür Dilekleri

Donanımları ve en doğru bilgileri sizin sayenizde öğrendim. Yazı dilimi geliştirmeme yardımcı oldunuz. Aynı zamanda sizin sayenizde çevremdeki pek çok kişiyi parasını çöpe atmasından kurtardım. Son olarak diğer siteler gibi taraf tutmadan doğru bilgiyi sunduğunuz için teşekkürler Technopat...

Donanımı, diline sahip çıkmayı, bilginin önemini, Ali Abiyi ve Recep Abiyi bu sayede tanıdım. Youtube kanalınız sayesinde internet paketlerimi tükettim :D Seviyeli ve kaliteli forumu sayenizde gordum. Şu sıralar değilde ilerde bir sistem veya laptop almayı planlıyorum, sayenizde param boşa gitmeyecek.

Burada benim gibi bir çok insan gereksiz kısaltmalar yapmamayı, kısaltmaları nasıl kullanması gerektiğini, Türkçe'yi güzel kullanmayı alışkanlık haline getirmiştir yazışmalarda özellikle. Beni en çok mutlu eden ve kendime bir şey kattığımı hissettiren ilk şey bu.
Ve tabi ki donanım ve sistem toplama konusunda bir çok yeni bilgi edindim kısa sürede. Ben de teşekkür ediyorum bu güzel forumu kuranlara ve katkısı olanlara, ayrıca güzel kullanıcılarına.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı