Technopat'a ücretli üyelik sistemi gelmeli mi?

Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.
Olmasa daha iyi olur. Beleş'e istediğimizi yapıyoruz Saygı ve Türkçe'ye önemden başka bir kural yok. Özgürüz.

Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.

Şahsen ben isterdim ama abuk sabuk reklamlar çıkmadığı sürece. Spotify gibi. Özellikle şu mesaj atma süresi kalkmalı özelden konuşma yapılmalı falan.

Sana bir sır vereyim mi? Asıl Sosyal'den parayı cukkalıyorlar.😉
1996`dan beri Çağlayan'da oturuyorum. Para cukkaladığımız falan yok, burada 10 yıllık bir emek, 15 yıllık bilgi birikimi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı