Technopat'a ücretli üyelik sistemi gelmeli mi?

Linç mi? Sadece sorduğu Soru hakkında düşünceler aldı ve Herkes'te kendine özgün cevaplar verdi. Ben ağır kelimeler ve Linç olduğunu görmüyorum. Ya ben Mantıklı düşünemiyorum ya da siz.

Arada bir kaç ters yorum var gibi tabi kişiye göre değişir. Linç söylemim ağır oldu biraz, haklısınız.

Reklamı kaldır olabilir. Reklamlardan rahatsız olan ve adblock kullanmak istemeyenler için iyi olur.
Neden Reklam Engelleyici kullanmamayı isteyelim? Ayrıca Forum'in girişinde Reklam var. İçinde yok. Biraz saçma düşünmüşsünüz.

Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.
Mantıksız.
Yetki fazlalığı, VIP olmak diğer insanların üstünde olduğunuz yanılgısına/rütbe yüksekliğinden dolayı doğru cevap vereceğini sanmak veya o kişiye daha çok güvenmeye yol açabilir.

Mobilden giriyorum ve altımda reklam var. Bazı siteleri desteklemek amaçlı adblock kullanmıyorum.
İlk defa duyuyorum Reklam Engelleyici kullanınca o Reklam'ı görmemiş oluyoruz ve o Reklam orada olmamış gibi mi oluyor? Ben sadece biz görmüyoruz ve orada olduğunu sanıyordum. Teşekkürler.

Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.
Bunların dışında, bu konuları kim kontrol ediyor. Yav arkadaş her konuda nasıl yanlış bir şey bırakılabilir ki? Girdiğim 3 konunun 1'inde yazım hatası var.

Technopat Sosyal eğer "sosyal" bir platform ise bu özelliklerin en az bir tanesi gelmeli. Üyelik ise tek ücret olsun mesela. 5 TL iyidir.

Hocam o kadar şey yazıldı yapılmaması için haklı gerekçeler sunuldu bu çok büyük bir kargaşa çıkartır hiç gerek yok bence böyle bir şeye.
(Technopat da bozdu ha cümlelerini görmemek için böyle bir özelliğin olmaması çok daha iyi)

Geri
Yukarı