Technopat'ı Bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emre Aziz

Kilopat
Yer
İzmir
Bazı kendini bilmez kişiler konularda yaptığım yorumlara "Beğenmedim" ifadesi bırakmışlar. Sebep nedir, çözemedim. Ben de onların beğenmediğim yorumlarına "Beğenmedim" ifadesi bıraktım ve 1 ay uyarı aldım. Düşünebiliyor musunuz forumun kendi özelliği olan "Beğenmedim" ifadesini kullanıyorsunuz ve uyarı alıyorsunuz. Bu foruma bir çeki düzen gelmesi lazım. O düzenin de geleceğini zannetmiyorum ve forumu bırakıyorum...

Reklamlarını görmek zorunda kaldığım ve bu sayede forumda, sosyal medyada, Youtube'da az da olsa para kazanan Technopat'a, özellikle moderatörlere hakkımı helal etmiyorum...

Aynı kişinin mesajlarının içeriği fark etmeksizin, 20 mesajına beğenmedim ifadesi atmışsınız. Size de böyle bir spam yapıldıysa rapor sistemini kullanabilirsiniz, gerekli incelemeyi yapıp gereken neyse onu uygularız.

Sizin yaptığınız spam oluyor ve buna rağmen kendinizi haklı çıkartıyorsunuz. İfadeleri amacı dışında kullandığınızdan ötürü attığınız ifadeler silindi bile. Katkılarınız için teşekkür ederiz, iyi günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı