Technopat'ın dil katili!

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Öncelikle merhabalar,

Başlık biraz mizahsal olsun diye öyle yazdım. Eğer yanlış anlaşılırsam özür dilerim. Malum moderatör abilerimiz uyarı yağmuru yapıyor. Sizin kaç uyarınız var?

Ben:

11/2018'de sosyale katıldım. 1 yıllık bir sürecin 9 aylık bir kısmı aktif sosyalde idim herhalde ve 9 uyarım var 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında 3 hesabım banlandı. O zamanlar uyarı sayacı yoktu diye hatırlıyorum. Zaten kaç olduğunu da hatırlamıyorum. Şimdilik 27 yazıyor.
Bu arada dogant haklı. Önceden tolerans gösterilmiyordu desek pek yalan olmaz. Şimdi ufak yanlışlar uyarı verilmeden düzeltiliyor.
İster istemez olabiliyor yanlışlar. Bazı konulara bakıyorum, hata yapmışım. Kendimi raporluyorum. İyi ki o zaman uyarı almıyoruz.

Şu anda 19 yanlış yazınca uyarı vermiyorlar artık bana modlar (bıktılar sanırım).
Klavye alınca düzelticeğim 29 Kasımı bekliyorum .(Kusura bakmayın modlar yapacak bişe yok kolay gelsin.
Nereden bakıyoruz?
Profilinde yazıyor
dsadsadsadfas.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı