Technopat'ın dil katili!

1572709882314.png

Bir konu açtım, 1 hafta yanıt gelmedi. Sonrasında ilk konumun uzun ve karmaşık olduğunu farkettim ve insanların okuyup anlayıp belki cevap verebilmeleri umudu ile daha öz bir hale getirerek yeni bir konu açtım. Yaşananları aktarıyorum;
*Eski konumu kendim rapor ettim ve silinmesini, daha düzgün yenisini açtığımı belirttim.
*Sosyal, bildiğiniz üzere bazen site kafayı yiyor ve sorunlar oluyor, herkes yaşamıştır bu durumu. Yeni konumu eskisi ile aynı olan ve sorunsuz onaylanıp 1 hafta orada kalan ''Eğitim'' kategorisine açma niyeti ile tıkladım ve sayfa yüklenmedi.
*Geri yaptım ve kategori kısmının resetlendiğini gördüm. Tekrar seçtim ''Eğitim'' kısmını ve onayla dedim sayfa yüklendi beklemeye alındı ve maceram başladı.

Proje ödevim için yardım istediğim konumdan 2 tane açtığımı farkettim ve son doğru şekilde açtığımı düşündüğüm konumu rapor ettim ve eskilerinin silinmesini, yanlışlıkla yaptığımı hata sonucu olduğunu belirttim.

:) 4 farklı bildirim geldi. Sırasıyla; X ve Y konularınız birleştirildi - Yanlış kategoride konu açtığınız için uyarı - Aynı konuyu 2 kez açtığınız için uyarı - Yazım bilmem neyi sebebi ile uyarı. Yani söyleyecek söz bulamıyorum. 1 hafta önce uzaklaştırma aldım ve birkaç saat önce henüz açıldı hesabım. İnanılmaz bir durum. 1500 mesajım var ve az çok kullanmayı bildiğimi düşünüyorum bu siteyi. Bu kadar gereksiz şekilde özellikle ihtiyacım varken ve kendi hatamı bilerek raporladığım halde 1 hafta uzaklaştırma veren moderatör ekibini ayakta alkışlıyorum. Günde 10 kere yanlış yazılan başlıklar veya yanlış düzenlenen 1.mesajlar sebebi ile onlar da uyarı alıyorlar mı 3 gün veya 1 hafta merak içerisindeyim.

NOT: Alışana kadar başlarda ben de birçok uyarı yedim. Ancak en fazla yediğim uyarı 1 gün idi. Bunu yanlış hatırlamıyorsam sadece 1 kez aldım. 10-15 defa da basit şeyler gözümden kaçtığı ve alışma sürecinde olduğum için 1 saat uyarılar almıştım. İhticayım varken ve hatalarımı + elimde olmayan durumu rapor ederek açıkladığım halde 1 hafta uyarı yedim. Tebrik!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı