Technopatın gereksiz kasıntısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zBatuhan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bir üye olarak yardım istemek amacıyla bir post açtım yorumlar yazdım cevaplar geldi ANCAK KULAKLIĞIN MODELİNİN RAZER KRAKEN YEDİ NOKTA BİR MODEL OLMASINDAN DOLAYI HATTA ALIN . NOKTANIN ÖNÜNE ARKASINA BOŞLUK KOYAYIM HATTA TEKRAR YAZAYIM 7.1 7.1 7.1 HİÇBİR HATA YAPMAMA RAĞMEN SIRF 7.1 YAZDIM DİYE FORUMDAN BAN YEDİM SEBEBİ İSE NOKTADAN SONRA BOŞLUK OLMAMASI GEREKİYORMUŞ EEE MODEL BU NE YAPAYIM ? CEVAP YAZAMADIM TEŞEKKÜR EDEMEDİM ATMIŞSINIZ OTOMATİĞE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE BAN YAĞDIRIYOR İSTERSE PERMA BAN ATSIN ZERRE UMRUMDA DEĞİL KONUYUDA AÇICAK ALAN YAPMAMIŞLAR ÖZ ELEŞTİRİ KATEGORİLERİ YOK :) NASIL SİNİRLENDİM UMARIM BİR NEBZE ANLAMIŞSINIZ AL BOT OTOMATİK BAN AT . . ..

. .
.. ÖNLÜ ARKALI BOŞLUK

Screenshot_20180408-224434.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünen köy, kılavuz istemez. Cezanın fotoğrafını bile atmışsın ancak okumaya tenezzül etmemişsin. Önceki konunda noktalamadan sonra boşluk bırakmamış, özel isimleri düzgün yazamamış, Türkçe kurallarının neredeyse hiçbir kuralına uymamıştın. Buna rağmen bir saatlik ceza aldın.

Şimdi de gelmiş tüm konuyu Caps açarak yazmışsın, sen daha ne yazdığını bile bilmiyorsun, "7.1" yazdığın için ceza aldığını sanıyorsun. Konunun düzenlenmiş haline bakıp hiçbir hata yapmadım diyorsun.

Üye olurken kabul ettiğin Technopat Sosyal Kurallarına bi' göz at istersen.
Technopat Sosyal Kuralları

Otomatik ban sistemimiz yok bu arada:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı