Technopat'ın ilk konusu nedir?

Hocam bence bu değildir.
URL'lere bakarsanız sonunda sayı var. O kaçıncı konu olduğunu gösteriyor. Sizin açtığınız konu daha önce açılmıştı ve Mikail Fidan ilk konunun kapatılmış olduğunu ama ikinci konunun bu olduğunu söylemişti. URL'e bakarak görebilirsiniz ikinci konu olduğunu.

URL'lere bakarsanız sonunda sayı var. O kaçıncı konu olduğunu gösteriyor. Sizin açtığınız konu daha önce açılmıştı ve Mikail Fidan ilk konunun kapatılmış olduğunu ama ikinci konunun bu olduğunu söylemişti. URL'e bakarak görebilirsiniz ikinci konu olduğunu.
İlk konu neden kapanmış bilginiz var mı?

İlk konu neden kapanmış bilginiz var mı?
İlk konu silinmiş. Neden silinmiş benim de fikrim yok :) İlk konuyu açan ilk banı da tatmış olabilir :p

First blood. Mesela yani... :p

Boyum ne kadar uzar. Bu soruyu ilk soran kişi böyle konular açıldığında 0.5 cm uzuyordu. 2012 yılında boyu 130'du şu an 195.
Beynim yetmedi.
İlk konu silinmiş. Neden silinmiş benim de fikrim yok :) İlk konuyu açan ilk banı da tatmış olabilir :p

İlk kanı kim aldı acaba hangi mod Technopat gizemleri :D

Bu olmalı.
Wave telefonda Bada üzerinde Asphalt 5 oynuyordum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı