Technopat'ın ismi neden Türkçe değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Profilinizde böyle bir uyarı bulunmuyor, verilip saniyesinde kaldırılmış olabilir. Yanlış bir ceza olmuş, verilmemesi gerek zaten.

Daha sonradan kaldırıldığını nasıl fark etmediniz?
Ceza yedikten sonra genellikle siteye girmiyorum. Hatama bakıp çıkıyorum. Tam zamanlı bir işim olmadığı için pek dikkat etmiyor olabilirim belki.

Madem Technopat yöneticileri türkçeye bu kadar önem veriyor, gidiyor en ufak yazım hatası yapana engel atıyor, o zaman neden sitenin adını Technopat yapıyor neden bu ismi türkçeye çevirmiyor?

Not: Şimdiden söyleyeyim. Lütfen bana şunu demeyin "ama işte markaların adı da yabancı niye tek bize taktınız?", "ama o zaman neden İbrahim, Mehmet gibi isimleri kullanıyoruz onlar da Türkçe kaynaklı değil" falan demeyin lütfen. Burada Türkçeyi "sözde" koruma misyonunu edinen sizsiniz, biz değil.

Neden adınızda Türk ismi yok? Prayss Türk ismi değil. O zaman Türkçe kurallarına uymayın. Çok mantıksız konuşuyorsunuz. Bu konunun onaylanması bile beni şaşırttı.

Neden adınızda Türk ismi yok? Prayss Türk ismi değil. O zaman Türkçe kurallarına uymayın. Çok mantıksız konuşuyorsunuz. Bu konunun onaylanması bile beni şaşırttı.

Güzel arkadaşım Türkçeyi koruma misyonunu edinen ben değilim. Technopat ekibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı