Technopat’ın kalitesi

Technopat'taki en garip sorun şu; art arda atılan mesajlar ayrı gitmiyor, bu nedenle karşı taraf bildirim almıyor

Evet bu konuda sonuna kadar haklısınız. Konuyu öne çıkarmama adına yapılmış ancak hiç yerine oturmamış bir kural.
Adam mesaj yazdı diyelim, moderatörler bunları incelesin ve mesajın öne çıkma amacıyla yapılıp yapılmadığına baksın ve ona göre bir ceza versin.
Burada hep acil bir konuda cevap yazmaya korkuyorum son mesaj olur diye.
Örnek vermek gerekirse;
Benim bir sorunum var ve bir adam şöyle yapın dedi. Bende tamam deneyeceğim haber veririm diyorum ve adam beğenip gidiyor. Ben sonradan denediğimde konuya yazıyorum ancak önceki mesaj ile birleşiyor ve adamın ruhu bile duymuyor. Eğer bu kural kaldırılırsa moderatörler bakar zaten ve öne çıkarmayla ilgisi olmadığını da görür. Çok anlamsız bir kural yani bana göre.
Şimdi yine mod olmak isteyen üyeler gelip söylemeden ben cevap veriyim;
Yazdığınız mesajı düzenleyip birini etiketlediğinizde yine bildirim gitmiyor o kişiye. İstediğiniz gibi deneyebilirsiniz.

Tam troll forumu. PBO'yu araştırıyordum geçen, adam Ryzen 5 3600'ü [email protected] stabil çalıştırdığını yazmış. Ben [email protected] kullanıyorum, sadece 200MHz yükseltmek için 1.4125V vermem gerekiyor ki yükte sistem kapanmasın. Anlayacağınız vakit kaybı :D
Aynı kişiden mi bahsediyoruz biliyorum nicki quad idi sanırım. [email protected] da çalıştırıyormuş.
Bana troll gibi gelmedi epey ciddi ya, testleri de atmıştı 4000 puanı geçiyordu R20'de.

Bu arada bizim silikonlar neden bu kadar kötü? Benimki de 4.2GHz için 1.4V istiyor.

Yağ çekmeyelim lütfen. Evet burası çoğusuna göre kaliteli ama burada da bazı aşırı trol kullanıcılar var. Bu sitede de geçmiş dönemlerde hafif yandaşlı veya taraflı yayınlar ve konular açıldı. Bu zaten olmadan olmaz. Biz ortasını bulup yolumuza bakalım aradığımız cevapları bulalım yeter.
Sanki yağ çekince moderatörlük veriyorlar adama. Tövbe yarabbim ya.

yönetim direkt olarak siliyor konu ve mesajları

Niye şaşırdınız ki? Bu neredeyse dünyanın her yerinde aynı. Adamlar bulmuş yağlı bir kapı kötülenmesine izin verir mi? Üyeler sitenin umrunda mı sanıyorsunuz? Onlar ceplerine girecek olan paraya bakar.

Birçok forumda üyeliğim mevcut. Bunların çoğunda da yöneticilik yaptım. Adamların cebine birkaç kuruş sıkıştır en çöp ürünü bile Apple ya da Samsung gibi yere göğe sığdıramazlar. Kötülemene de pek müsade etmezler. Hatta bu dandik ürünleri övebilmeleri için çoklu üye hesaplarına bile göz yumarlar.

Biz bir aileyiz masalı anlatan o kadar çok siteye denk geldim ki, hepsi birer yalandan ibaret. Her şey yalan, tek gerçek para.

Şimdi size bu olayı tek bir video ile özetlemek isterim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Technopat - sıkıntı veya dert karşısında olgunca yorum yapan insanlar.

Olgunca? Technopat'ın yaş ortalaması 18'den küçük çoğunlukla ve bu yaşlarda birinin nasıl dertleri veya sıkıntıları olabilir orası tartışılır.

Hemen fırlamayın olgunluk yaşla ölçülmez diye, bal gibi de ölçülür.

Moderatorler daha dikkatli seçilmeli. Net net. Çoğundan memnunum, yanlış anlatmayayım şimdi. Ama bazılarını bir gözden geçirmeleri lazım. Kasıtlı ceza verme gibi bir durum var. Beğeni konusunda da aynı. Sosyal medya fenomenlerinin yaptığı gibi, adam "b*k" diye tweet attı, elli binin üzerinde beğeni aldı. Burada da aynı durum mevcut.

Moderatorler daha dikkatli seçilmeli. Net net. Çoğundan memnunum, yanlış anlatmayayım şimdi. Ama bazılarını bir gözden geçirmeleri lazım. Kasıtlı ceza verme gibi bir durum var. Beğeni konusunda da aynı. Sosyal medya fenomenlerinin yaptığı gibi, adam "b*k" diye tweet attı, elli binin üzerinde beğeni aldı. Burada da aynı durum mevcut.
Kimisi daha vicdanlı uyarı vermeden geçebiliyor fakat kimisi acımadan en ufak hatada cezayı basıyor.
Olgunca? Technopat'ın yaş ortalaması 18'den küçük çoğunlukla ve bu yaşlarda birinin nasıl dertleri veya sıkıntıları olabilir orası tartışılır.

Hemen fırlamayın olgunluk yaşla ölçülmez diye, bal gibi de ölçülür.
Zaten verdiği cevaba göre insanın 3 aşağı 5 yukarı yaşı ortaya çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı