Technopat'ın Linux bilgisizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7 Sayfalık bir konu. Hepsini teker teker okuyalım diyorsunuz. Benim buraya yazma amacım konuya girip tartışmak değil ki tüm yorumları okuyayım. Benim amacım konu sahibinin yanlış olan düşüncesini konu sahibine bildirmek. Bu forum sitesinde hiçbir ürün kötülenmiyor. Sadece eleştiriliyor. Bunun için konu açılamaz bu siteye üye olan herkes bunu biliyor.
Tüm yorumları okusanız anlardınız asıl meseleyi. Keşke okuma zahmetine girmediğiniz gibi yorum yapma zahmetinede girmeseydiniz saygılar.

Muhtemelen getirirler @iGY 6 Arkadasındaki marka Apple sonuçta. :D Pandemiden önce bizim ofiste 5'den sonra millet çılgınlar gibi oyunlar oynuyor; herkesin elinde macbook var. Oyun önemli bir konu. :)

Tüm yorumları okusanız anlardınız asıl meseleyi. Keşke okuma zahmetine girmediğiniz gibi yorum yapma zahmetinede girmeseydiniz saygılar.

Windows 10 çocukluktan beri kullanılıyor. Ama arada ilahlık gibi bir şey yok bunu en azından ben biliyorum. Ama bir gün denemek için Linux geçmek isterim.

Lütfen biri arkadaşa konunun sahibinin ben olduğumu ve asıl anlatılmak istenenin ilerleyen mesajlarda olduğunu söylesin.

Çözümleri yoktu ama...

Olmak zorunda degil. Adamin motivasyonu su : "Monster Laptop alsam Linux yuklerken sorun yasar miyim? Monster Laptoplarda nasil gorunuyor Linux?" sorularina ornek teskil edecek teknoloji videosu cekmek. Bunu da yapsa yapsa Technopat yapar soyleyeyim. Linux konusunda tecrubesiz oldugu yer yer anlasiliyor videodan, bu elestiriyi anlayabiliyorum ve hakli da, ama arka planda onemli bir emek var onu gozden kaciriyor gibi insanlar.

Simdi ben Monster Laptop alsam, Ubuntu kursam karsilasacagim sey ayni videodaki gibi olacak. Farkli metodlar izleyip cozerim cozmem, o ayri mesele. Bana gosteriyor beni neyin bekledigini. "Monster'da Linux sorunlarini cozme Rehberi" degil ki bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı