Technopat'ta çocuk kullanıcıların olması sizi neden rahatsız ediyor?

Merhaba, Technopat'ta çocuk kullanıcıların olması sizi neden rahatsız ediyor? Daha doğrusu çocuk kullanıcı demiyelim yaşı küçük ama kendini 18 yaşından büyük doğum tarihli olarak gösteren kişiler diyelim. Peki neden? Çok rahatsız oluyorsanız cevap vermeyebilirsiniz. Bence de Technopat'ta çocuk kullanıcı olması doğru değil ama yapacak bir şey yok 🤔🤔

Yaşı küçük kullanıcıdan rahatsız olmuyor insanlar. Tecrübesi olmayıp da internette gördüğü iki cümleyi sürekli tekrarlayıp çok bilmişlik taslayanları sevmiyorlar. Ya da açılan aşırı saçma başlıklar rahatsız ediyor. Yoksa normal kullananlara zaten laf eden yok.

Merhaba, Technopat'ta çocuk kullanıcıların olması sizi neden rahatsız ediyor? Daha doğrusu çocuk kullanıcı demiyelim yaşı küçük ama kendini 18 yaşından büyük doğum tarihli olarak gösteren kişiler diyelim. Peki neden? Çok rahatsız oluyorsanız cevap vermeyebilirsiniz. Bence de Technopat'ta çocuk kullanıcı olması doğru değil ama yapacak bir şey yok 🤔🤔
Ne alaka?

Gereksiz konuları genelde yaşı küçükler açıyor. Örneğin bakkal para üstünü vermedi, ekmeğin gramı az çıktı, ehliyet kursu beni ne zaman sınava sokar, kolum koptu hangi antibiyotiği içeyim konuları. Bu konuların muhatabı burada değil. Bakkal ile derdin varsa bakkal ile halledersin. Ehliyet kursunun vereceği dersin saatini biz değil, ehliyet kurs hocası bilir.

Bir de 30 yaşındaki adamın lisede arkadaşıyla olan geçimsizliğini görmek garip oluyor.

Son düzenleme:
İnş ban yemem ama şöyle diyeyim mesela ben 20 yaşından daha küçüğüm ama gereksiz mesajlar atmıyorum. Bu yüzden bana laf atan yok. Ama benimle yaşıt bazı kişiler gereksiz ve yanlış bilgi yayıyorlar. Bu yüzden galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı