Technopat'ta İkinci El Kategorisi Dışında Yapılan Alışverişte Yaşanan Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bitiyor. Aynı şeyi başka bir kişiyle yaşadım. Hem oyunların yarısı bende kaldı erken fark ettiğim için hem de paramın hepsini aldım. Ayrıca şu an savcının elinde suç duyurusu.

İade şansı bitebilir ama oyunun gitmeyeceğinin garantisi yok. Bu tarz bir durum benim başıma geldi ve oyun haftalar sonra gitti. Önceden alışveriş yaptığım kişiler hariç tercih etmiyorum artık.
İlgili konu:

Şakaya gelecek iş olmadığının farkındayım suçum olsa anında iade eder kusrumu telafi ederdim. Ama haklı olduğum için suçlu ben olmadığım için öyle bir şey olursa haklı olduğumu bildiğim için rahatım. Gelecekte memur olurken yaşayacağım sorunları da düşündüm. Ama düşünmeme gerek yok çünkü suçum yok. Suçum olmadığı için bana bir şey neden olsun?

Konuyu terk eder misiniz?

Güzel kardeşim suçun yoksa devlet, siber suçlar neden açık olduğunda seni takip etsin. Neden bakiyeyi TL'ye çevirsen vergi kaçırdığın düşünülsün. Yapma gözünü seveyim biz bu yorumları tamamen senin yazdıklarından yola çıkarak yapıyoruz. Bak seni tanımam etmem ama bu yollardan geçen çok insan gördüm o yüzden sana yol yakınken vazgeç diyorum.

Konu kilitlenebilir mi? Arkadaşlar mahkemeye vermekte özgürler. Konunun daha fazla uzayıp konuda birbirimizi yememizin bir anlamı yok. Paralar Steam dönüş yapana kadar iade olmayacak. Eğer haklı oldukları konu oldugunu dusunuyorlarsa yasal yollardan halledebilirler. Ben de beklerim. Hayırlı çalışmalar. Ayrıca mahkeme izni veya savcılık talimatı yahut herhangi bir devlet kurumu izni olmaksızın verilerimin karşı tarafa aktarılması KVKK kapsamında suç oluşturduğundan bu durumunda sorumlu Technopat yetkilileridir.

Ortada bir mağduriyet var ve sen burada parayı alan kişi olarak gözüküyorsun. İade edersin, iade ettiğinin kanıtını da tutarsın olur biter. İstediğin kadar steami suçla. Olay sende.

konu kilitlenebilir mi arkadaşlar mahkemeye vermekte özgürler konunun daha fazla uzayıp konuda birbirimizi yememizin bir anlamı yok. paralar steam dönüş yapana kadar iade olmayacak. eğer haklı oldukları konu oldugunu dusunuyorlarsa yasal yollardan halledebilirler. Ben de beklerim. Hayırlı çalışmalar. Ayrıca mahkeme izni veya savcılık talimatı yahut herhangi bir devlet kurumu izni olmaksızın verilerimin karşı tarafa aktarılması KVKK kapsamında suç oluştruduğundan bu durumunda sorumlu Technopat yetkilileridir.
CC'den mi aldınız peki?

konu kilitlenebilir mi arkadaşlar mahkemeye vermekte özgürler konunun daha fazla uzayıp konuda birbirimizi yememizin bir anlamı yok. paralar steam dönüş yapana kadar iade olmayacak. eğer haklı oldukları konu oldugunu dusunuyorlarsa yasal yollardan halledebilirler. Ben de beklerim. Hayırlı çalışmalar. Ayrıca mahkeme izni veya savcılık talimatı yahut herhangi bir devlet kurumu izni olmaksızın verilerimin karşı tarafa aktarılması KVKK kapsamında suç oluştruduğundan bu durumunda sorumlu Technopat yetkilileridir.
@Recep Baltaş @DaTTeBayoTheFrog

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı