1643264559791.png

Nasıl banlanmıyorum hala daha anlamadım.

Şaka şaka 48 tane var.

6 tane var, 3 tanesi gereksiz.
2 tanesi konuma yazan adama cevap verdim diye.
1 tanesi bana karşı uygunsuz üslupta bulunan kişiye, aynı şekilde cevap verdiğim için.
Moderetörleri anlamıyorum.

6 tane var, 3 tanesi gereksiz.
2 tanesi konuma yazan adama cevap verdim diye.
1 tanesi bana karşı uygunsuz üslupta bulunan kişiye, aynı şekilde cevap verdiğim için.
Moderetörleri anlamıyorum.
Bende de var öyle minik şeyler. Bi' kere ceza yedikten sonra neden ceza yediğimi anlamak için kendimi raporlamıştım. Rapor cezası almıştım :D

Sadece 2 tane:
1643292116944.png

Niye İngilizce demeyin. İngilizce kullandığımdan dolayı böyle :D. 13 Kasım 2021'deki gereksiz bir uyarıydı. Forza Horizon 5'in kırıldığını haber vermiştim. Biri de ""Mâlum" siteye baktım, ama göremedim, sanırım sahtesine denk geldiniz." dedi. Ben de defalarca söyledim, gerçek olan "mâlum" siteye bakıyorum diye. En sonunda dayanamayıp ekran görüntüsü paylaşmıştım, URL'yi de kırmızı kalemle işaretlemiştim. Herkes internette o "mâlum" siteyi aratsa bulur ama sanırım günah keçisi biz olduk :)).

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece 2 tane:
Eki Görüntüle 1284490
Niye İngilizce demeyin. İngilizce kullandığımdan dolayı böyle :D. 13 Kasım 2021'deki gereksiz bir uyarıydı. Forza Horizon 5'in kırıldığını haber vermiştim. Biri de ""Mâlum" siteye baktım, ama göremedim, sanırım sahtesine denk geldiniz." dedi. Ben de defalarca söyledim, gerçek olan "mâlum" siteye bakıyorum diye. En sonunda dayanamayıp ekran görüntüsü paylaşmıştım, URL'yi de kırmızı kalemle işaretlemiştim. Herkes internette o "mâlum" siteyi aratsa bulur ama sanırım günah keçisi biz olduk :)).
Malum site hakkında ipucu? Bilmiyorum öyle şeyler ben :D

Malum site hakkında ipucu? Bilmiyorum öyle şeyler ben :D
"Mâlum" siteden kastım şu. F*****l R****k. Açık yazamıyorum, yeniden ban yerim diye. İpucu: Korsan oyunları iyi bir sıkıştırma oranıyla boyutunu bayağı düşürüp bunları paylaşan bir site. Yani p**** ile alakası yok :D :D.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı