Technopat'ta Neden Siyaset ve Din Kategorisi Yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 kişi siyaset yapıp birkez olsun ayni fikirleri ortak konuşan sohbet edeni görmedim. Mutlaka sorun çıkıyor.

Ben arkadaşlarım ile konuşabiliyorum. Siyaseti her ne kadar sevmesem bile fikirlerimizi söylüyoruz, yani tartışmıyoruz en azından. Burada ki seviye onu gösteriyor ki... İnsanlar sadece kendilerini haklı çıkarmak, benim dediğim doğru gibi konuşarak, diktatörlük taslıyor. Saygı duyulması gerekiyor. Sen X partisini destekliyorsun, diye ben sana karşı bir görüş sergilemem. Nasıl bir insansın ona bakarım sadece. Günümüz de hala destekledikleri partileri gerçek anlamda neden desteklediğini bile bilmeyen insanlar da var. Anlamıyorlar çünkü. :)

Ben arkadaşlarım ile konuşabiliyorum. Siyaseti her ne kadar sevmesem bile fikirlerimizi söylüyoruz, yani tartışmıyoruz en azından. Burada ki seviye onu gösteriyor ki... İnsanlar sadece kendilerini haklı çıkarmak, benim dediğim doğru gibi konuşarak, diktatörlük taslıyor. Saygı duyulması gerekiyor. Sen X partisini destekliyorsun, diye ben sana karşı bir görüş sergilemem. Nasıl bir insansın ona bakarım sadece. Günümüz de hala destekledikleri partileri gerçek anlamda neden desteklediğini bile bilmeyen insanlar da var. Anlamıyorlar çünkü. :)
Arkadaşlar kimse kötü birsey demiyor sadece şöyle düşünün. Herşeyden sıkılıp kaçan insanlar var dimi köylere ıssız yerlere. Bizlerde diger sosyal medyalardan kaçıp gelmişiz buraya farkli bilgiler almak için farklı duygular yaşamak için. Lütfen buradada ayni konuları görmeyelim dedim.

3 tane insan saygı ve üslup içinde sohbet ederken bir insancık gelir ortalığı velveleye verir. Beyefendi gibi konuşan adamında zamanla üslubu değişir ve yetkili araya girer ve döngü bu şekilde olur. Insanların buraya tek bir çatı(teknoloji) altında toplandığını düşünüyorum. Din konularınıda genel olarak tartışmayı bilmiyoruz bence. Müslüman olmayan (böyle diyorum çok farklı ideolojiler vs. var) genelde cevaplanamayacak soru sorma çabasına giriyor müslümansa cevaplama çabasıyla sinirlenmeye başlıyor ve yetkili araya giriyor. Bu döngüyü boşverelim ve dolar tartışalım. (:)

Aynen forumun amacı teknoloji :) ve yaz ne zaman gelecek onu konuşalım. Denize gidemedik yağan yagmurlar yüzünden

Siyaset yapılması bence de yanlış, din konusuna gelirsek forumda hoca, papaz veya haham yok sanırsam doğru bilgi alacak biri de yok.
Aynen öyle. Bir de bu işin mezhep vb. olayı var.
Kardeşim mezhebini belirtmemişsin.
Papaz gelip yorum yapacak.
Hatta din bence forum sayfalarına pek uygun değil.

Teknoloji sitelerinde siyasi ve dini bölümlerin olmaması gerekir. Diğer teknoloji forumlarıda varsa bölümü kapatmalı.
Siyaseti sosyal medyada yeterince yapıyorlar zaten bırakında şu forumlarda kafamız az rahat olsun.
Televizyonu aç siyaset, sosyal medyaya gir siyaset, sokağa çık siyasey. E yeter be kardeşim etrafımız siyasetçi kaynıyor zaten bırakında şurda kafamız rahatlasın zaten.
Siyaset bölümü açılacak olursa olacak olanları daha önceden görmek istersen herkesin bildiği diğer forum sitesine bakması yeterli. Popüler konuların hepsi siyaset.

Teknoloji sitelerinde siyasi ve dini bölümlerin olmaması gerekir. Diğer teknoloji forumlarıda varsa bölümü kapatmalı.
Siyaseti sosyal medyada yeterince yapıyorlar zaten bırakında şu forumlarda kafamız az rahat olsun.
Televizyonu aç siyaset, sosyal medyaya gir siyaset, sokağa çık siyasey. E yeter be kardeşim etrafımız siyasetçi kaynıyor zaten bırakında şurda kafamız rahatlasın zaten.
Siyaset bölümü açılacak olursa olacak olanları daha önceden görmek istersen herkesin bildiği diğer forum sitesine bakması yeterli. Popüler konuların hepsi siyaset.

Siyasi sonuclar mesela Dolar'in yükselmesi sizin Teknolojik aletler almanizi engelleyince isyan etmesini biliyorsunuz ama. Siz'den kastim HALK yani yanlis anlamayin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı