Neden Tarih kategorisi yok?

Technopat bir teknoloji sitesi, Technopat Sosyal ise içinde gerek teknoloji, gerek günlük hayat, gerek haber yayımlanabilen bir yardım sitesi. (Farklı bir isim aklıma gelmedi.)

Onlar olabilir. Fakat %90'ı teknoloji üzerine olmalıdır. Ben demiyorum hepsi olmasın sadece gereksiz teknoloji ile uzaktan yakından alakası olmayan konular burada olmasın.(aşk, boy uzama, ergence)

Dosya Ekleri

• kategoriler.jpg
    kategoriler.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 39
Onlar olabilir. Fakat %90'ı teknoloji üzerine olmalıdır. Ben demiyorum hepsi olmasın sadece gereksiz teknoloji ile uzaktan yakından alakası olmayan konular burada olmasın.(aşk, boy uzama, ergence)
Hocam kusura bakmayın sanırım benim anlatımımda sorun var.
Eğer "sosyal" sadece teknoloji için olsaydı farklı bir isim olurdu. Dediğiniz gibi burası bir teknoloji sitesi fakat teknoloji forumu değil. Burada "saçma" olmadığı sürece her türlü konu açılabilir. (Saçmadan kastım; aşk, boy uzama, sivilce vb.)

Tarih konusunda yeterli bilgiye sahip kişi sayısı bu forumda 2-3 kişi ya var ya yoktur. Dolayısıyla açılmaması çok mantıklı düzgün bir tartışma ortamı olmayacaktır.

Hocam kusura bakmayın sanırım benim anlatımımda sorun var.
Eğer "sosyal" sadece teknoloji için olsaydı farklı bir isim olurdu. Dediğiniz gibi burası bir teknoloji sitesi fakat teknoloji forumu değil. Burada "saçma" olmadığı sürece her türlü konuları açılabilir. (Saçmadan kastım; aşk, boy uzama, sivilce vb.)

İşte bende onu diyorum ergence konular var çok. Teknoloji genel üzerine.
Tarih konusunda yeterli bilgiye sahip kişi sayısı bu forumda 2-3 kişi ya var ya yoktur. Dolayısıyla açılmaması çok mantıklı düzgün bir tartışma ortamı olmayacaktır.

Aynen öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı